Enric Masip: Są ludzie, którzy mają obsesję zniszczenia Laporty

Julia Cicha

3 grudnia 2021, 16:20

Sport, Cadena COPE

24 komentarze

Fot. Getty Images

Doradca prezydenta Joana Laporty Enric Masip udzielił wypowiedzi na antenie Cadena COPE i jak zawsze barwnie odniósł się do wydarzeń wokół klubu.

- Ja patrzę na Barçę globalnie. Kiedy coś mi się nie podoba, mówię to. W przypadku dziennikarzy, jak to było z Llusem Canutem, on mówił o nierzeczywistych rzeczach. Nauczono mnie okazywać szacunek, ale kłamstwa nie są sprawiedliwe. Jeśli ktoś nie okazuje mi szacunku, nie nadstawię drugiego policzka. Chodzi o krytykę dla krytyki.

- Działania ostatnich lat już się zakończyły. Pojawiało się wiele krytyki ze strony osób, które nie chciały nic zmieniać. Jestem szczery. Wielu dziennikarzy o tym wiedziało, ale tego nie opublikowali.

- Przejęliśmy klub będący wzorem, z wychowankami… Wszyscy możemy popełniać błędy, ale kiedy dotyczy to 50 graczy, pensje bardzo rosną, a nikt tego nie powstrzymuje… Szkoda, że nie było możliwości powstrzymania tego. Czy Bartomeu za to zapłaci? Zobaczymy, w tym kraju łatwo jest, by uszło ci coś na sucho. Teraz atakują Laportę. My zostawiamy przeszłość za sobą, a ludzi to nie interesuje. Są osoby, które mają obsesję, by zniszczyć Laportę.

- Może nam się to podobać lub nie, ale kiedy wkroczyła LaLiga, prezydent powiedział, że nie chciał zastawiać klubu. Nikt nie może być ponad klubem. To logiczne.

- Trwa dochodzenie, a dyrektor generalny powiedział już, że wielu dziennikarzy zarabiało na udziale w niektórych programach. Możliwe, że pojawią się nazwiska.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

spokojnie , Laporta sam sie zniszczy

"Są ludzie, którzy mają obsesję zniszczenia Laporty"
... na tej stronie też kilku by się znalazło ;)

Laporta ma taką obsesję . Jest na dobrej drodze.

lapcio sam sie zniszczy nikt nie musi tego robic
konto usunięte

Myślę, że są też ludzie którzy posiadali lub posiadają chęć zniszczenia klubu Fc Barcelona.

Ale nowa umowa na 25 lat, czy kredyt na 30 to już nie zastawienie długu na klub? Pierdolety, wszyscy to politycy, a im nie ufam