Gerard Piqué: Xavi nawet nie wiedział, że odwołałem wywiad dla „El Horminguero”

Dariusz Maruszczak

16 listopada 2021, 09:15

Twitch, Marca

30 komentarzy

Fot. Getty Images

Gerard Piqué podczas rozmowy z Ibaiem Llanosem na Twitchu wyjaśnił sytuację związaną z odwołaniem swojego wywiadu w programie „El Horminguero” w kontekście zasad wprowadzonych w klubie przez Xaviego.

– Media mówią ludziom to, co chcą usłyszeć. Gdyby znali historię tego, co wyszło z „El Horminguero”… Xavi nawet nie wiedział, że odwołałem wywiad – powiedział Piqué.

– Ostatecznie ludzie konsumują, a problem stanowią ci, którzy to wymyślają. To jest problem. Musiałem wyjaśnić Xaviemu, że była sprawa z „El Horminguero”, nie wiedział nawet, o czym mówię. Musiałem mu wyjaśnić, jaka jest prawda, że odwołałem wywiad, ale zrobiłem to, ponieważ chciałem to zrobić, gdyż w końcu są zasady, które ustanowił Xavi, a jeśli chcesz podróżować, musisz mu o tym powiedzieć. Ostatecznie wolałem o tym nie rozmawiać i odwołać wywiad, ponieważ nie miałem ochoty prosić go pozwolenie ani nic takiego, to wszystko – wyjaśnił.

Piqué wyznał, że wywiad odbędzie się w późniejszym terminie. – Tak, miałem ochotę [uczestniczyć w programie], ponieważ w przeciwnym wypadku bym tego nie organizował. Jednak można zrobić to później, szukamy już innej daty, bardziej odpowiedniej, to tyle. Ostatecznie chodzi o zaadaptowanie się do okoliczności i sytuacji. Od tego, co ci mówią, do prawdy, jest duża różnica i czasem trzeba to skorygować, a nie ma się ochoty tego robić. Jednak skoro już wyciągnąłeś temat, odpowiedziałem ci.

– Xavi wprowadza swoje zasady, które wydają się nam świetne dla wszystkich. Jednak wiele osób mówiło coś, co nie jest prawdą – podsumował.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oby Xavi jak najszybciej zakończył erę świętych krów w Barcelonie. Bycie zawodnikiem jednego z największych klubów świata utrzymując formę i zdrowie naprawdę nie daje się łączyć z prowadzeniem własnego biznesu czy nadaktywnością w mediach. Jak wielu kibiców i fanów tego nie rozumie to jest naprawdę przerażające!

@Ireneuszp to żeś odleciał xDD.
Jest wielu piłkarzy którzy mają działalność na boku żeby mieć coś co zagwarantuje im stałe źródło dochodu po zakończeniu kariery a trzymają ogromny poziom sportowy i zdrowotny (przykładowo Lewandowski).
I piłkarz ma do tego jak największe prawo,żeby dbać o swoją przyszłość i nic nikomu do tego ;)

@Ireneuszp pique juz schodzi na dalszy plan to fakt ale do konca sezonu nie mamy nikogo lepszego, busquets i alba to cały czas topowi zawodnicy jestem pewien ze pod okiem xaviego busi bedzie grał tak jak pod okiem luisa enrique czyli niesamowicie.

@Darkin Sorry ale bredzisz! Żeby dobrze coś robić trzeba być na tym skoncentrowanym! To klub jako pracodawca ma prawo żądać zaniechania pobocznych działalności i koncentracji na sporcie.

@robimen12345 Zgadzam się!

@Ireneuszp to znaczy że Lewandowski już nie może grać w piłkę ?? heheheh

@kamapl85 Logika blondynki! Gratuluję!

@Ireneuszp nie poprostu najwidoczniej jesteś ograniczony i nie potrafisz ciężko pracować.

@kamapl85 Faktycznie jestem ograniczony w rozumieniu przygłupich tekstów, szczególnie pisanych przez dzbany! Gratulacje za przenikliwość!

@Ireneuszp no więc cieszę się że w końcu coś zrozumiałeś i już jesteś trochę mniej ograniczony. To akurat zauważyłem że nie potrafisz zrozumieć przygłupich tekstów a co dopiero bardziej merytoryczne wypowiedzi . Moja przenikliwość jest wielka i traktuje to jako komplement . W sumie cała wypowiedź tak potraktowałem . Tylko coś z tym dzbanem ci nie wyszło . Gdzieś słyszałeś tylko nie wiesz jak użyć

@kamapl85 Obstawiam w tym roku złotą piłkę dla Messiego a złoty dzban dla Ciebie za wielką przenikliwość!

@Ireneuszp lepszy złoty dzban niż pusty czerep .

@kamapl85 Masz rację ale idealnie pasujesz do obu kategorii!

@kamapl85 Zgarnij oba trofea, trzymam kciuki!
« Powrót do wszystkich komentarzy