Sergio Busquets: Nie zasłużyliśmy na porażkę

Mateusz Doniec

24 października 2021, 18:37

Barca TV

27 komentarzy

Fot. Getty Images

Kapitan FC Barcelony Sergio Busquets był jedną z jaśniejszych postaci w zespole Barcelony. Pomocnik przyznał w wywiadzie pomeczowym, że Barça mogła pokonać Real.

Rezultat meczu: Nie zasłużyliśmy na porażkę. Mieliśmy bardzo dobre okazje. Mogliśmy nawet wygrać. Kontrolowaliśmy grę, ale pokonali nas po kontrach. Po tym jak strzelili nam gole, mieliśmy jeszcze więcej szans. To wielka szkoda. Robiliśmy, co mogliśmy, ale się nie udało.

Co dalej?: Straciliśmy trzy punkty w Klasyku, ale musimy się poprawiać i dalej pracować. Nie wiem czy Frenkie ma kontuzję… To młody zespół zdolny do wielkich rzeczy. Poprawiamy się. Próbujemy z całych sił. Jeszcze zostało wiele meczów. Gramy w środku tygodnia z Rayo. Musimy być solidniejsi. Tracimy teraz kilka punktów do czołówki, ale będziemy walczyć.

Pełny stadion: To coś wspaniałego. Razem jesteśmy silniejsi.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wkurza mnie takie gadanie o kontrolowaniu gry, jakby to miało jakieś znaczenie. Real świadomie oddał kontrolę, wyszli na boisko z jasnym planem gry na kontry przez szybkie skrzydła i wciagania nas w zagęszczoną obronę na 20 metrze.

Skład Realu jest dużo lepszy niż nasz więc oczywiste to było, że wdupimy. Nie mamy 9tki, nie mamy skrzydła prawego.

"Kontrolowaliśmy grę, ale pokonali nas po kontrach"
To jak, kontrolowaliście, czy jednak was pokonali?

Bussi, ty całkiem inteligentny jesteś, ale pleciesz najgorsze dyrdymały z całej drużyny.
To nawet Koeman choć znowu powie "a nie mówiłem że jesteśmy gorsi", przynajmniej nie zakłamuje rzeczywistości tak bardzo.

Po porażkach wszyscy się tłumaczą, a nikt nie bierze odpowiedzialności za porażkę w tym meczu.

Ps. Mam nadzieję że Koeman ma spakowaną torbę...

Zmieńcie płytę z ta gadka bo już się was i Koemana słuchać i czytać nie da

Z tego co wiem to kontrataki są częścią piłki nożnej ale według naszych piłkarzy tylko większe posiadanie piłki kwalifikuje się do bycia lepszym zespołem. Kiedy Ci piłkarze zrozumieją ze w futbolu jest coś takiego jak kontratakowanie to będzie już jeden Kroczek do sukcesu...

i się zaczyna ... Sergio kuźwa słabsi byliście i tyle

Remis byłby sprawiedliwym wynikiem.

Taki meczyk, że rzeczywiście można było to wygrać, sądzę, że remis byłby tu najbardziej sprawiedliwy

W tym klubie jest takie przeświadczenie że jak zespół totalnie nie dominuje rywala to jest gorszy a ten który ma piłkę to gra dobrze mimo że nic z tego nie wynika. A i Busi graczem meczu oczywiście, akurat świetny występ

Niezasłużyliście!!! Wolno i bez pomysłu.

Busi wstawaj,zesrałeś się.

Strach pomyśleć co będzie jak Busquets odejdzie. Gość technicznie jest nad każdym graczem Barcelony.

Fajnie, nie zasłużyliście, a jednak w łeb, zatem może pora zadać sobie pytanie, dlaczego mimo wszystko wynik końcowy tak wygląda, bo jakiś powód musi być.

Haha mógłby się już chociaż nie kompromitować takimi wypowiedziami po każdej porażce

Zasłużyliście!!! taka grą i nastawieniem zasłużyliście, aby to przegrać. Jedyne na co zasługęje barcelona to na nowego trenera i na jakiś impuls

"Rezultat meczu: Nie zasłużyliśmy na porażkę. Mieliśmy bardzo dobre okazje. Mogliśmy nawet wygrać. Kontrolowaliśmy grę, ale pokonali nas po kontrach. Po tym jak strzelili nam gole, mieliśmy jeszcze więcej szans. To wielka szkoda. Robiliśmy, co mogliśmy, ale się nie udało."

Kurde, gdyby nie Real, to by wygrali.
"Mogliśmy...", "Mieliśmy..." - to było to zrobić, a nie takie pitolenie dla samego pitolenia :).
Nie zasłużyliście na porażkę, bo? Bo zrobiliście, co mogliście? Poważnie to było wszystko? W takim razie Real zrobił jednak ciut więcej, skoro wygrał ten mecz.

Jakbyście nie zasłużyli to byście wygrali,proste.

Wiecznie to samo pitolenie po przegranych