Gdzie obejrzeć El Clásico?

Redakcja

24 października 2021, 14:14

Brak komentarzy

Fot. JonathanVitela / CC BY 2.0

Już w niedzielę na FC Barcelonę czeka kolejny rywal z najwyższej półki. Po porażkach z Bayernem i Atlético Barça może zmyć plamę na honorze podejmując walkę z Realem Madryt. Mimo atutu własnego boiska faworytem jednak nie będzie, ale El Clásico rządzi się swoimi prawami i emocji z pewnością nie zabraknie.

Oglądaj El Clásico na platformie Player

Spotkanie Barcelony z Realem Madryt rozpocznie się w niedzielę o godzinie 16:15. Transmitowane będzie na dwóch kanałach - CANAL+ oraz Eleven Sports 1.

W CANAL+ przedmeczowe studio rozpocznie się o godzinie 14:30, a poprowadzą je Maja Strzelczyk i Łukasz Wiśniowski. Gościem będzie m.in. były piłkarz Barcelony - Éric Abidal. Mecz skomentują z kolei Przemysław Pełka i Tomasz Ćwiąkała.

Eleven Sports 1 start studia przedmeczowego zaplanowało już na godzinę 12:00, a w jego trakcie będziecie mogli m.in. posłuchać wywiadów z Frenkiem de Jongiem i Markiem-André Ter Stegenem. Spotkanie dla tej stacji skomentują Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak. W studiu na murawie stadionu pojawią się Mateusz Majak, Piotr Urban oraz Maciej Kruk, a ponadto w Warszawie gośćmi Mikołaja Kruka będą Marcin Gazda, Daniel Sobis, Janusz Walczuk i Iñaki Astiz.

Oglądaj El Clásico na platformie Player

El Clásico na obu kanałach obejrzysz na platformie Player. W ofercie do wyboru są pakiety ELEVEN SPORTS, PLAYER+ CANAL+ i łączony (ELEVEN SPORTS i PLAYER+ CANAL+ razem).  W każdym z pakietów dostępne są również wszystkie mecze innych lig europejskich (m.in. hiszpańskiej, angielskiej, włoskiej, francuskiej, polskiej). Transmisję możesz oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie - telewizorze, komputerze, tablecie, smartfonie. Futbol na najwyższym poziomie, a więc to, co piłkarski kibic kocha najbardziej.

Poleć artykuł