Cádiz CF

CAD

Herb Cádiz CF

0:0

Przypominamy zasady, którymi kierujemy się podczas wystawiania ocen, zawarte w regulaminie oceniania zawodników. Pamiętajcie, że jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości lub uwagi związane z artykułem i zamierzacie zadać pytanie w komentarzu, zajrzyjcie uprzednio do działu FAQ – bardzo możliwe, że znajdziecie tam gotową odpowiedź. Życzymy owocnego zapoznawania się z tekstem oraz zachęcamy do pozostawiania komentarzy.

Oceniający: Piotr Guziński

Pomocniczy: VeB92Nov

Zawodnik meczu wg Czytelników FCBarca.com

90

• 7
  • 7

Dobry mecz w wykonaniu niemieckiego bramkarza. W 4. minucie dobrze rozegrał akcję pod pressingiem rywala, a w 34. i 36. minucie posłał celne długie podania do Memphisa. W 46. minucie Ter Stegen obronił strzał Negredo, a w 81. popisał się świetną obroną nogami w pojedynku sam na sam. Kolejne dokładne długie zagranie zanotował w 93. minucie, a w końcówce wykazał się pewną interwencją po strzale z pola karnego.

0 0 0 0 1 1
34 85% 0 8 0 4

Óscar Mingueza

90

• 4
  • 5

Zaczął spotkanie od odbioru w 9. minucie, ale chwilę później popełnił złą decyzję. W 19. minucie zanotował stratę po przechwycie, a niedługo później nie zdecydował się na wypuszczenie Gaviego na skrzydło. Warto pochwalić go za odbiór z 35. minuty przed własnym polem karnym. Siedem minut później Hiszpan zablokował dośrodkowanie, w 44. minucie nieudanie dogrywał w szesnastkę, a kolejne podanie zepsuł w 57. minucie. W 77. minucie pozwolił na zagranie w jedenastkę, a chwilę wcześniej został prosto ograny na skrzydle. Plus za odbiór w 54. minucie i zblokowane dogranie z 69. minuty.

• 6

Skała w defensywie i ponownie jeden z najlepszych piłkarzy na murawie. Dziewięć pojedynków i osiem wygranych, pięć wybić i dwa zablokowane strzały. W 3. minucie przyspieszył akcję zagraniem do Desta, a w 3. i 7. minucie wygrał pojedynki główkowe na własnej połowie. W 23. minucie dobrze odciął rywala od piłki przy linii końcowej. W 27. minucie Urugwajczyk zagrał między liniami do Memphisa, a w 30. w minucie popisał się przejęciem i przytomnie zagrał do Luuka, napędzając akcję Barcelony. Plus także za odbiór z 51. minuty, zablokowany strzał z 55. minuty, wygrany pojedynek jeden na jeden w 58. minucie, wybicie w 89. minucie i zablokowane uderzenie w samej końcówce meczu. Można przyczepić się do sytuacji z 46. minuty, w której powinien wyczyścić akcję w polu karnym.

0 0 0 0 1 4
75 95% 0 1 0 10

90

• 6
  • 6

Już w 4. minucie wybił futbolówkę głową, a w 10. świetnie zatrzymał akcję wślizgiem w polu karnym. W kolejnych minutach imponował dobrym ustawianiem się i czytaniem gry. W 25. minucie wygrał pojedynek główkowy, a w 77. minucie przeciął podanie. W powietrzu okazał się lepszy również w 85. minucie, a w 94. minucie wyłożył piłkę Memphisowi, co powinno skończyć się asystą. Plus również za wyczyszczenie akcji w szesnastce w 97. minucie.

1 0 0 0 0 11
58 81% 1 0 1 7

Sergiño Dest

80

• 4
  • 5

W wielu momentach brakowało mu dokładności i notował straty. W 3. minucie pokazał się na skrzydle, ale jego późniejszy strzał był niecelny. W 4., 5., 12., 13., 25., 37., 46. i 55. minucie stracił futbolówkę. Do tego dochodzi wiele złych decyzji i nieudanych dośrodkowań (26., 29., 74. minuta). Plus można dać za wygrany pojedynek w 36. minucie, zablokowany strzał w 60. minucie, odbiory z 61. i 64. minuty, a także wygraną główkę w 77. minucie.

1 0 1 0 0 12
60 92% 0 0 0 6

Frenkie de Jong

90

• 3
  • 3

Czwartkowy pojedynek rozpoczął od wybicia z własnego pola karnego w 6. minucie. W 12. minucie dzięki dobremu ustawieniu odzyskał piłkę, a w 19. minucie popisał się odbiorem. W 19. minucie przyspieszył atak Barcelony, a w 29. minucie wypuścił na skrzydle Desta. Pochwalić można też za przytomne rozegranie akcji na skrzydło w 57. minucie i dobre dogranie do Memphisa z 59. minuty, po którym mogło być groźnie. Zdarzały mu się też straty (10., 41., 48. i 54. minuta). W 27. minucie niedokładnie podawał, a w 65. minucie został wyrzucony z boiska.

0 0 2 0 1 11
53 89% 1 2 2 4

90

• 4
  • 4

Nie były to dobre zawody w wykonaniu Hiszpana. Pierwszą stratę zanotował w 10. minucie, a kolejne przydarzyły mu się w 24’ (nieporozumienie z Memhisem), 25’ (podanie do Depaya), a także w 45' i 49'. W 12., 34., 51. i 75. minucie swoimi zagraniami przyspieszył akcje, a w 47., 54., 64. i 92. minucie odebrał piłki. Minus za sytuację z 77. minuty, w której pozwolił na dośrodkowanie w pole karne.

0 0 0 0 2 14
92 85% 0 2 2 3

Gavi

73

• 5
  • 5

Cały czas aktywny, pokazujący się do podań, pracujący w defensywie. Doskonale wiedział, kiedy przyspieszyć akcję, kiedy ją zwolnić i w którym momencie oddać piłkę. W 8. minucie nieźle dograł w pole karne, ale podanie zostało szczęśliwie przejęte przez obrońcę. W 12. minucie swoim zagraniem rozciągnął grę na skrzydło, a w 16. minucie napędził akcję dograniem do Demira. Warto pochwalić za próbę górnego podania do Frenkiego z 22. minuty i wygrany pojedynek główkowy w 32. minucie. W 33. minucie odważnie ruszył do przodu i przyspieszył atak, w 50. odebrał piłkę, a w 63. w szesnastce odnalazł Depaya. Minus za straty w 10., 51. i 55. minucie oraz nieudane dogranie z 64. minuty.

0 0 0 0 2 11
71 90% 0 3 1 3

Yusuf Demir

46

• 2
  • 3

W presezonie oglądaliśmy zupełnie innego piłkarza. W 15., 16., 21. i 25. minucie zanotował straty, a w 10. minucie pozwolił wejść zawodnikowi w pole karne (Yusuf powinien wcześniej interweniować, gdyż wracał za rywalem od środka boiska). W 8. minucie zszedł do środka i rozegrał piłkę z kolegami, a w 43. minucie popracował w defensywie i wybił futbolówkę. Można pochwalić za umiejętne utrzymywanie piłki pod pressingiem, jednak poza tym zrobił niewiele. Nie współpracował dobrze z Minguezą i w ofensywie nie stworzył zagrożenia.

0 0 0 0 0 2
17 94% 0 0 0 2

Luuk de Jong

68

• 4
  • 3

Przyzwoity występ. Pochwalić można na pewno za pressing w 4. minucie, pokazanie się do rzutu z autu w 25. minucie i rozegranie akcji do środka pod naciskiem rywala. Plus również za odnalezienie się w polu karnym w 27. minucie i zagranie do boku, a także za podanie do Memphisa w 51. minucie, po którym powinien mieć asystę. W 8. i 9. minucie pokazał się od gry, ale dogrania do niego nie dotarły. W 25. minucie zgrał futbolówkę głową wprost pod nogi rywala, a w 54. minucie zanotował stratę.

0 0 2 1 3 5
18 78% 1 0 1 0

Memphis Depay

90

• 3
  • 3

Próbował, walczył, lecz nie obyło się bez licznych błędów. W oczy rzuca się wiele strat (17., 19., 20. x2, 35., 47., 78. minuta), a do tego kilka niezbyt dobrych decyzji. W 30. minucie słaby strzał, chwilę później jego dośrodkowanie zostało zablokowane, a w 51. minucie zmarnował stuprocentową okazję. W 59. minucie ponownie źle wykończył akcję, a w 94. minucie powinien dać Barcelonie prowadzenie. Wyróżnić można groźny strzał z linii szesnastego metra, odbiór w ataku w 76. minucie i wywalczony rzut wolny w 88. minucie. Plus również za sytuację z 89. minuty, w której przyjął trudną piłkę i pociągnął akcję do przodu, a po kilku sekundach został sfaulowany w pobliżu szesnastki.

3 2 2 0 4 22
52 75% 2 2 0 1

44

• 4
  • 4

W 50. minucie posłał słabe dośrodkowanie, a chwilę później przeszkodził Gaviemu, co skończyło się stratą piłki. W 51. i 52. minucie przyspieszył akcje, a w 59. minucie odnalazł w środku pola Frenkiego.

0 0 0 0 0 3
15 87% 0 1 0 0

Philippe Coutinho

22

• 4
  • 4

Bez szału. W 76. minucie zanotował stratę, w 89. dośrodkował za linię bramkową, a w 91. oddał niecelny strzał z rzutu wolnego. Plusik za odegranie krzyżakiem do Gaviego w 71. minucie i dośrodkowanie do Memphisa z 93. minuty.

1 0 0 0 0 5
18 78% 0 0 0 1

Nicolás González

17

• 5
  • 5

Pomimo kilku strat jego wejście mogło się podobać. W 74. minucie Hiszpan próbował wyjść z pressingu dryblingiem, ale w ostatniej fazie akcji stracił futbolówkę. W 74. minucie odebrał piłkę, a w 77. minucie rozegrał do boku. Kolejny przechwyt zanotował w 80. minucie, a w 89. wybijał z pola karnego. W 93. minucie Nico wypuścił na skrzydło Coutinho. Minus za niedokładne podanie z 75. minuty i utracone posiadanie na połowie rywala w 93., po którym zrobiło się groźnie pod naszą bramką.

0 0 0 0 1 5
18 72% 0 0 0 2

Riqui Puig

10

• 3
  • 4

Chwilę po wejściu zanotował fatalną stratę, która mogła skończyć się bramką. Wyróżnić można jedynie przyspieszenie ataku w 94. minucie, kiedy to Riqui przytomnie zagrał na skrzydło do Pique.

0 0 0 0 1 0
10 100% 1 1 0 1

Mialem zaszczyt ogladac 90 minut i wedlug mnie najgorsi byli holendrzy (ku zaskoczeniu głownie Depay i Frenkie). Super ze Demir zagral znowu od początku, wiem ze w presezonie jego gra wygladala inaczej, ale zobaczcie ile mial miejsca w tych meczach, teraz druzyny stawiaja znowu ten autobus i ciezko cokolwiek ugrac, do tego ten chlopak dopiero wchodzi w doroslą piłkę. Busquets oczywisciepr out, to jego machanie i ociężałość jest nie do zniesienia. Araujo - BEAST. Bardzo spoboał mi sie Gavi, bez kompleksów, szukał gry, ciagle do przodu.

Nie wierzę, co ja czytam. Gościowi wymienia się to, że dobrze wybiegł do piłki z autu XDDD

Za tekst o dobrym wyjściu do piłki z autu redakcja dostaje nominację do Oscara w kategorii - najlepszy aktor epizodyczny!

Ej a zauwazyliscie jak frenkie i memphis przestali grac odkad zaczely sie klopoty koemana? Jeszcze w pierwszym meczu z sociedad ok, a potem rownia pochyla.

Holenderska symbioza czy jaki czort

Śmiech z oceniającego. Depay zasłużył na 1 i taka jest prawda. Miał dwie sytuacje które wykorzystałby większość La Bamby, a tu gość zarabiający miliony zostaje pochwalony za przyjęcie piłki xD żenada

"pokazanie się do rzutu z autu w 25. minucie" - naprawdę? Coś takiego ma wpływ na ocenę? Tak jak szanuję za świetną robotę przy pracy nad ocenami tak tutaj "zagranie" na miarę naszego obecnego zespołu - takie trochę 2/10.
Chyba, że Barca gra tak fatalnie, że nawet wyrzut z autu podchodzi pod sukces...

Gdyby np Griezmann zagrał taki mecz jak Depay to 1 od użytkowników murowana

Czas na Nico w miejsce Busquetsa.

Ludzie cisnęli z Luuka, a gość powinien mieć przynajmniej asystę

Jedynie Mats, Ronald i Pique nie zawiedli, może jeszcze Gavi. Reszta do zapomnienia.

@trolownik bo tu tylko 1 dla Depaya się należy. Biega po boisku sfrustrowany, bo zespołowi nie idzie, pada przy minimalnym kontakcie z przeciwnikiem, ale kurde ma dwie patelnie w meczu i powinien dać Barcelonie zwycięstwo.

Uwielbiam Depaya, ale za ten mecz ocena 2 to max. Miał przynajmniej 2 stuprocentowe sytuacje do wygrania nam tego meczu.
Dryblingi nie wychodziły, a na koniec doszła jeszcze frustracja i machanie łapami.
Tak jak zniknął w meczu z Bayernem tak do tej pory się nie może odnaleźć...

@zongo1 Busi będzie grać bo jest kapitanem. Myślę, że jeszcze 1-2 lata w wyjściowej chociaż jestem mega fanem Nico

Cieszy kolejny dobry mecz Ter Stegena, bo jednak były pewne wątpliwości po zeszłym sezonie.

Mecz na minus, więcej do poprawy niż powtórzenia. Na plus Mats, Araujo, Pique, Gavi i Nico. Szkoda, ze Depay nie miał swojego dnia bo powinien podwoić swoją liczbę bramek w Barcy i dać jej dziś 3 punkty. Szkoda, ale walczymy dalej.