Sergi Roberto: Jeśli wygramy z Levante, kibice będą z nami

Maciej Łoś

24 września 2021, 00:16

Barca TV

32 komentarze

Fot. Getty Images

Sergi Roberto wypowiedział się na gorąco po ostatnim gwizdku sędziego w meczu z Cádizem. Wychowanek zdaje sobie sprawę, że zespół jest w trudnym momencie.

[Marc Brau, Barça TV] Czy po tym, jak Frenkie de Jong dostał czerwoną kartkę, nie mieliście więcej okazji do strzelenia gola?

Ten remis to duże rozczarowanie. To prawda, że odkąd graliśmy w dziesiątkę, tworzyliśmy sobie więcej sytuacji. Chcieliśmy wyjść na prowadzenie, ale nie było to możliwe. To trudny czas, ale musimy myśleć już o kolejnych meczach.

Czerwona kartka pojawiła się w momencie, w którym graliście najlepiej, gdy zepchnęliście Cádiz do głębokiej defensywy.

Tak, to wielka szkoda, że Frenkie dostał drugą żółtą kartkę. Atakowaliśmy  i tworzyliśmy sobie sytuacje. Musieliśmy grać do przodu. Szukaliśmy bramki, ale nie udało się.

Zanotowaliście dwa kolejne remisy w lidze. Jak ważny będzie dobry wynik w najbliższym starciu z Levante?

To jest ważne dla wszystkich. Przeżywamy gorsze chwile, ale jestem przekonany, że jeśli osiągniemy dobry rezultat w meczu z Levante, to kibice będą z nami. Wtedy byłoby nam zdecydowanie łatwiej w kolejnych trudnych spotkaniach, które będą kluczowe. Serie zwycięstw są ważne, bo wtedy wszystko idzie lepiej.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dobre " jeśli wygramy z Levante", że ja dożyłem takich czasów...

Sergi wybacz ale prawdziwy kibic zawsze będzie z wami. Czy wygrywacie czy przegrywacie. Kibic to taka osoba która ma wiarę taką jaką ja mam

Albo on mysli, ze kibice sa mniej inteligentni niz pilkarze (o co bardzo ciezko) albo ma strasznie zanizone oczekiwania wobec siebie i druzyny.

Roberto i Puig, dwie maskotki drużyny

a jeśli przegracie to znów zostaniesz wygwizdany !

Masakra, dwa lata temu to w ogóle nie przejmowałbym się z faktu że Dembele ma kontuzję. Dzisiaj czekam na niego jak na wypłatę.

"jeśli osiągniemy dobry rezultat w meczu z Levante, to kibice będą z nami" - JEŚLI!!
Jako kibic zawsze jestem z Barcą, ale takich kopaczo-biegaczy to już mam dość. Zero zaangażowania, zero pomysłu na grę, zero przysłowiowego gryzienia trawy. Z chłopakami z wioski jak graliśmy na łące (bo nie było gdzie grać) to mimo braku umiejętności to NIKOMU nie brakowało zaangażowania, chęci do gry,charakteru, NIKT nie odstawiał nogi, walczyło się do końca,a przecież graliśmy o "złote kalesony". Dlatego takich debilnych tłumaczeń nie przyjmuje do wiadomości są leniwymi skur... Jeżeli czują, że trener nie daje rady to powinni sami coś od siebie wykreować. Ale po co przecież można potem na konferencji pierdolić tak jak Morawiecki zapytany o cenę chleba. Serce ściska jak się patrzy na taką Barce.

Szmaciarz. Zdejmij koszulkę i obyś nigdy nie założył tej opaski. Obraz nędzy i rozpaczy. Po kartce dla FdJ się śmieje jak zespół wygląda jakby przejechał go walec. W głowie mentalność przegranego. Chyba ciągle tam jest Bayern. Wstyd że tacy ludzie nie potrafią zrobić tego co powinni. Xavi czy Iniesta odeszli w chwale bo uważali że coraz mniej dają klubowi i wiek robi swoje i to już nie ten rozmiar kapelusza mimo że to ciągle był dokładnie ten rozmiar. A taki grajek tylko drze z klubowej kasy i jeszcze zalicza się do grona kapitanów..... Ten człowiek to uosobienie Barcy Koemana. Bezradność bylejakość

Ot i to jest znak czasu. Jeden z kapitanów, po dwóch kompromitujących meczach jak na taki klub przystało, wypowiada się w stylu: jeśli wygramy z Levante....
Kurwa! Jeśli? To kim wy jesteście? Po czymś takim, to powinieneś wyjść i powiedzieć kibicom, że to Levante rozpierdolicie na strzępy, a nie tylko "jeśli wygramy". Gdzie wy kurwa jaja macie się pytam!

No tak... Wtedy kibice zapomną o tych poprzednich, gównianych meczach, bo będą wniebowzięci po wygranej z Levante :-D

Jeśli pokonamy Levante? A Levante , to jest jakiś mocarz, ze trzeba się go bać , i ten teks „jeśli” , nie wytrzymam , widać na jakim poziomie piłkarskim oni są , skoro obawiają się Levante

Jak to żenująco brzmi "jeśli wygramy z Levante"... Jakbym czytał wypowiedź jakiegoś średniaka z LaLigi

Cadizu i Granady nie pokonali, a Levante mają pyknąć? :'))))))

Ja już mam dość tego pierd****nia. Zamknać gęby i zacząć zapieprzać

Czy dziś odbędzie się konferencja z rudym ? Bo jestem ciekaw co powie po tym meczu

zatem wygrajcie więc z Levante ;))

Hahahahahahahhahahahhahhahaaha a jeśli nie to się odwrócą od Was? Oni to chyba już sami nie wiedza co maja mówić

Jeśli wygramy :D Czyli nie wygramy :D

On chyba będzie z nami do 40 lat

Co on pie#&€@i?...

kibice na Twoją grę już nie mogą patrzeć .#podaj do tyłu

Roberto śmieszek hehe