Luis Milla: W meczu z Barceloną straciliśmy dwa punkty

Julia Cicha

21 września 2021, 18:28

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Fot. Getty Images

Luis Milla rozegrał wczoraj pełne 90 minut w meczu z Barceloną, mimo że niedawno miał jeszcze problemy fizyczne i opuścił spotkanie z Betisem. Pomocnik jest zadowolony z postawy drużyny na Camp Nou.

- Czuję, że straciliśmy dwa punkty, ponieważ mieliśmy w garści trzy. Jestem jednak dumny z naszej pracy, z tego, że ponownie zobaczyliśmy rywalizującą drużynę przeciwko rywalowi, któremu jest bardzo trudno strzelić gola.

- To podniesie nasze morale, to może być punkt zwrotny. Mamy rzeczy do poprawy, ale potrzeba czasu, bo spędziliśmy trzy lata z jednym trenerem, a teraz zmieniliśmy pomysły, aspekty gry. W czwartek damy z siebie wszystko i powalczymy o każdą piłkę tak, jak zrobiliśmy to w Barcelonie. Postaramy się zdobyć pierwsze trzy punkty w sezonie.

Granada przygotowuje się już do pojedynku z Realem Sociedad, w którym nie wystąpią Yan Eteki, Luis Abram i Sergio Escudero. Wszyscy trzej doznali urazów we wczorajszym meczu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A za tydzień znów 0:4 z jakiś odpowiednikiem Rayo. Umówmy się, w tym momencie to nawet wygrana z Barcą, to żadne pole do budowy pewności siebie.

Koleś jakiś zyebany.
Ok, Barca grała kupę, ale miała parę okazji, a Granada? Gol w 2 minucie, potem niecelny strzał Moliny i...do 90 minuty antyfutbol do potęgi.
Z taką grą niech dziękują za ten 1 pkt.

Tak chamskiego antyfutbolu jak ten w wykonaniu Grenady dawno nie widziałem, lepsi chyba niż Getafe z najlepszych czasów, poziom PD coraz niższy, może czas pomyśleć o zmniejszeniu liczby zespołów, by takie talenty taktyczne i piłkarskie mogły się realizować gdzie indziej, do czego to doszło, że takie rzeczy mi do bani przychodzą... hehe

W sumie to stracili 3 punkty prowadzili przez cały mecz , to będzie ciężki sezon

Temu Panu się coś odkleiło. Wiadomo, że Barca grała źle, ale Granada miała wielkie szczęście, że nic przed 90 minutą nie wpadło. Niektórzy zastosowaną wczoraj taktykę, nazywają geniuszem Simeone :)

Już tak nisko upadliśmy, że Granada remis z nami na Camp Nou traktuje jak stratę 2 punktów, mimo, że wcześniej w 4 meczach właśnie tylko 2 ugrała.
Jeszcze ze 2 lata z Koemanem i utrzymanie w lidze stanie się sukcesem..

To im zależało na 3 pkt? Przeciez po bramce wyrównującej cały czas leżeli na murawie

Jakoś nie wydaje mi się, że Barcelona jest drużyną, której trudno strzelić bramkę

E tam byliśmy słabi ale Deoay mógł sam strzelić bramkę.Przy tylu wrzutkach remis był sprawiedliwy.

Było wincej wozkiem kraść czas to może byście dowiezli

To jest ta mentalność.

Widzicie... Elmery wam urwały punkty jednak :D

Barcelona urwała punkty faworyzowanej Granadzie... cuda się dziejo!