Luis Milla: W meczu z Barceloną straciliśmy dwa punkty

Julia Cicha

21 września 2021, 18:28

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Fot. Getty Images

Luis Milla rozegrał wczoraj pełne 90 minut w meczu z Barceloną, mimo że niedawno miał jeszcze problemy fizyczne i opuścił spotkanie z Betisem. Pomocnik jest zadowolony z postawy drużyny na Camp Nou.

- Czuję, że straciliśmy dwa punkty, ponieważ mieliśmy w garści trzy. Jestem jednak dumny z naszej pracy, z tego, że ponownie zobaczyliśmy rywalizującą drużynę przeciwko rywalowi, któremu jest bardzo trudno strzelić gola.

- To podniesie nasze morale, to może być punkt zwrotny. Mamy rzeczy do poprawy, ale potrzeba czasu, bo spędziliśmy trzy lata z jednym trenerem, a teraz zmieniliśmy pomysły, aspekty gry. W czwartek damy z siebie wszystko i powalczymy o każdą piłkę tak, jak zrobiliśmy to w Barcelonie. Postaramy się zdobyć pierwsze trzy punkty w sezonie.

Granada przygotowuje się już do pojedynku z Realem Sociedad, w którym nie wystąpią Yan Eteki, Luis Abram i Sergio Escudero. Wszyscy trzej doznali urazów we wczorajszym meczu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W sumie to stracili 3 punkty prowadzili przez cały mecz , to będzie ciężki sezon

@BarcaKings965212 Nie, stracili dwa... Przez cały mecz wygrywali więc dostali by 3punkty, a że przy remisie dostali 1 punkt czyli stracili dwa. 3-2=1
« Powrót do wszystkich komentarzy