Ronald de Boer: Koeman powinien zostać na stanowisku, to bardzo dobry trener

Julia Cicha

21 września 2021, 17:39

Marca

28 komentarzy

Fot. Getty Images

Ronald de Boer bierze właśnie udział w turnieju legend w padlu. Były piłkarz Barcelony przeanalizował sytuację klubu oraz podkreślił, że jego zdaniem Ronald Koeman powinien pozostać na stanowisku.

Forma Barcelony: To bardzo trudny moment. To smutne, ponieważ czuję się barcelonistą i chcę, by drużynie dobrze szło. Czasem nie jest możliwe, by wszystko szło tak, jak się chce. Musimy myśleć o przyszłości, najważniejszy jest spokój i niewyciąganie pochopnych wniosków. Brakuje kilku piłkarzy, młodzi wchodzą do gry, trzeba być cierpliwym. Myślę, że Koeman powinien zostać, to bardzo dobry trener, jego serce należy do Barçy. Jeśli zostanie, odniesie sukces.

Ustawienie: W poprzednim sezonie Barcelona grała już z piątką obrońców. Chelsea tak gra i atakuje bardzo agresywnie. To zależy od piłkarzy, których się ma. Można chcieć grać z prawo lub lewoskrzydłowym, ale jeśli go nie masz, musisz szukać tego, co najlepsze dla zespołu. Koeman jak zawsze chce grać ustawieniem 4-3-3, ale jego zdaniem nie jest to teraz możliwe. On zawsze chce atakować, ale chce też wyników. Kiedy przegrywa, wie, że musi zaakceptować krytykę.

Możliwe zwolnienie: Nie okazuje się szacunku Ronaldowi. To ma miejsce w całym świecie piłki nożnej. Codziennie trzeba zapełniać stadiony, wszyscy mają swoją opinię, to trudne. Takie jest życie trenera. Oby prezydent zachował spokój i wizję.

Kadra: Widzę bardzo utalentowany zespół. Czasem Barça traciła filozofię klubu, ale teraz do gry wchodzą młodzi, mocno w nich wierzę. Za dwa lata będą gwiazdami.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

też tak uważam gdyż odszkodowanie to ook 12mln dla Koemana, a po 2 zmiana trenera teraz nic nie da, nowy sternik od razu będzie pod presją kibiców, a wiemy jak wygląda u nas teraz kadra. Mamy plagę kontuzji i musimy to przetrwać. Choć sam mało wierzę w Koemana to dałbym mu czas do grudnia i wtedy w połowie sezonu go rozliczyć...

swój swojego broni ...

Dawać Xaviego, postawi na 4-3-3 z plażowiczem Busquetsem w roli głównej i za pól roku będziemy tęsknić za Koemanem. Futbol się zmienił a young socios Barca dalej żyją w średniowieczu i tiki tace która się nie sprawdza od 10 lat. A w tym czasie Roland wróci do kadry Holandii i i znowu będzie prowadził ją do sukcesów już z poważnymi piłkarzami

Co Ronald, to śmieszniejszy XD

W Madrycie też pewnie popierają Rudego, bo dzięki niemu łatwo odpuścimy ligę.

Kuman to holender jak de bur

Rudy robi wszystko by go wyrzucili. Podoba mi się że jest bezpośredni i nie kłamliwe się, ale wypożyczenie luuka to już przegięcie, ale to nic przy tym że on go jeszcze wystawia na mecze. To już katastrofa, bo nawet komentatorzy się śmieją na meczu że jak de jong może grać w Barcelonie to każdy może…
Dramat

Tak dobry jak Twój brat

"Kiedy przegrywa, wie, że musi zaakceptować krytykę." no takie XDDD

Widzę, że niektórym na starość odbija: Lineker, De Boer, Moriba…

Po co teraz zmieniać trenera niech się wszyscy wyleczą to może nasza gra będzie inaczej wyglądać.

Nie Ty o tym będziesz decydował Boer...

Swój swojego broni, obydwaj są fatalni i powinni się trzymać jak najdalej od trenowania.

Coraz mniej ludzi w świecie piłki, którzy potrafią powiedzieć prosto z mostu, bez kluczenia i ściemniania. Pomijam fakt, że tu pewnie istotna jest holenderska solidarność. I w kółko te same głodne kawałki o wyciąganiu wniosków albo o nie wyciąganiu pochopnych wniosków. Rzygać się chce.

Skomentuję to tylko tak: #KoemanOut

Ciągnie swój do swego. Stanowcze NIE dla Koemana w Barcelonie.

xDxDxDxD...... xD
Zabrakło jeszcze słów, że Kuman jest przyszłością tego klubu.

Oboje jesteście słabi.