Robert Moreno: Kiedy Barça do mnie zadzwoni, przyjdę na kolanach

Julia Cicha

21 września 2021, 10:02

AS

23 komentarze

Fot. Getty Images

Trener Granady Roberto Moreno skomentował wczorajszy remis z Barceloną oraz przyznał, że z chęcią wróciłby do pracy w katalońskim klubie.

Praca: Nie chcę wypowiadać się na temat Koemana ze względu na szacunek do niego. Teraz jestem skupiony na Granadzie. Jeśli jednak kiedyś Barça do mnie zadzwoni, przyjdę na kolanach.

Pochwały: Byliśmy blisko wygranej, zapamiętam ducha naszego zespołu. Mam nadzieję, że zobaczymy go też w dalszej części tego nowego etapu. Punkt na Camp Nou to dla nas jak zwycięstwo.

Odczucia: Będziemy optymistami. Rok temu Granada wygrała, a teraz zremisowała. Mam nadzieję, że tak będzie dalej.

Oczekiwania wobec Barcelony: To nie ja powinienem odpowiadać na to pytanie, ja opowiadam o Granadzie. Barcelona to wielki klub o ogromnej jakości.

Dolegliwości Etekiego i Abrama: W przypadku Etekiego trzeba poczekać, a u Abrama były to tylko skurcze.

Incydent z publicznością: Rodzina, która za mną siedziała, trochę mnie zwyzywała. Nic się nie stało. Pojawił się też kawałek metalu, ale nie sądzę, by rzucano nim we mnie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Za ten antyfutnol mam nadzieję, że nie trafi do Barcelony. Żeby od 2/3 minuty bronić wyniku...

@normasubiektywna a co ma robić? grać z nami otwartą piłkę? jakich masz zawodników tak grasz

@normasubiektywna
Grasz tym co masz. Skoro Barcelona straciła frajerską bramkę to co mieli robić? Oni już mieli dobry wynik.

@normasubiektywna
My z Bayernem od 1 minuty tak broniliśmy i to 0-0, a nie prowadzenia. ;)

@Krycha1899
@rafa324 Cadiz czy Eibar w zeszłym sezonie potrafił grać ofensywnie mając słabą kadrę. Problemem jest styl trenera. Nie ma gwarancji, że w Barcelonie Moreno nie próbowałby implementować rozwiązań Enrique z kadry (które równie nie należą do najlepszych) lub nawet Bordalasa z pierwszych dwóch lat Getafe (bo w grze Granady można takowych się doszukać, pomijając na szczęście brak notorycznych fauli).

@4Fabregas4 Stąd mogłoby nie dojść do poprawy gry - podobieństwa pomiędzy trenerami są. Zresztą powrót na kolanach to kopia Setiena i słynnych słów o tym, czego mógłby Messiego nauczyć. Trener nie ma w takim razie silnej psychiki i mógłby w szatni polec.

@normasubiektywna i czy granie ofensywnej piłki przez Eibar wyszło im na dobre? spadek z ostatniego miejsca, bramek strzelonych 29 :D

@normasubiektywna powrót na kolanach oznacza marzenie o byciu trenerem pierwszej drużyny jego ukochanego klubu i gdyby pojawiła się taka możliwość, dwa razy by się nie zastanawiał

@normasubiektywna Cadiz ofensywnie? Przecież Cadiz to największy autobus w La Liga.

@Krycha1899 podejrzewam, że Granada ma zawodników bardziej doświadczonych w grze na najwyższym poziomie niż Barca miała wczoraj w zespole.

@rafa324 Mówisz jak Koeman: Gram tym co mam :)

@Yoshi94 tak, oczywiście. Byli i tacy choć w naszym zespole byli i tacy zawodnicy, którzy wygrywali ligę mistrzów czy ligę i puchar króla wielokrotnie

@Krycha1899 czyli mamy głównie młodych z perspektywami i starych wyjadaczy, którzy powoli już się pakują. Średnia wieku obrony Barcy z wczoraj to 20 lat. W środku emeryt, gracz z TOPu który zawalił bramkę i gość co raz w roku strzeli ważną bramkę i przez to tu jeszcze jest. Z przodu dwóch gości którzy tyle co przyszli, z czego jeden już odbił się od silnego klubu, a drugi to wynalazek z Austrii i do tego skrzydłowy który mało co grał w klubie przez ostatnie 2 lata.
Na ten moment patrząc obiektywnie to my chyba mamy gorszą kadrę niż Sevilla.

@normasubiektywna
Eibar grało ofensywnie i strzelili 29 bramek. Kibice z pewnością doceniają ten styl w drugiej lidze.

Bordalas gra jak grał zawsze, wysoki poziom agresji, niepotrzebne fabułę i gra na czas przy dóbr wyniku. Teraz ma w Valencii lepszych piłkarzy.

Można sobie pisać o dążeniu do konkretnego sposobu gry, ale niewiele drużyn ma wykonawców do ofensywnej, widowiskowej piłki. Na tą chwilę do tego grona nie zalicza się Barcelona.

@Yoshi94 jak gorszą?? Przyjdzie nowy trener i zaczniemy grać szybko z polotem i skutecznie. Haha ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy