Ramon Planes: Remis to minimum, na które zasłużyła Barça w tym meczu

Maciej Łoś

20 września 2021, 23:27

Barca TV

9 komentarzy

Fot. Getty Images

Ramon Planes skomentował na gorąco remis Barcelony z Granadą. Dyrektor sportowy klubu twierdzi, że Barça była lepsza i zasłużyła nawet na zwycięstwo.

[Barça TV] Co sądzisz o golu i całym występie Ronalda Araujo?

Ronald udowodnił, jakim jest piłkarzem. Wszystko, co robi, robi z sercem. To gracz o wielkiej sile i energii. To kolejny przykład zawodnika, który do pierwszej drużyny trafił z rezerw i ma przed sobą wielką przyszłość.

Co powiesz o dzisiejszym meczu?

To było słodko-gorzkie spotkanie. Granada sprawiła Barcelonie wiele bólu tym golem. Przez kolejnych kilkanaście minut nie graliśmy dobrze. Potem przejęliśmy kontrolę nad meczem, stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji. Remis to było absolutne minimum, na które zasłużyliśmy. Fani bardzo pomagali dziś drużynie, ale przeciwnik również przyjechał tutaj grać swoje. W naszej grze widać było dużo energii, piłkarze ciągle szukali drogi do bramki. Liga dopiero się rozpoczęła.

Po raz kolejny widać było chęci, ale nie udało się wygrać meczu.

Widać w tej drużynie charakter. Barça zawsze musi wychodzić na boisko w celu wygrywania, szukania sobie sytuacji do strzelania goli. Od zawsze taka była filozofia tego klubu. Dziś brakowało tych goli, ale gdy wrócą na boisko Dembélé, Fati i Agüero, wtedy to wszystko wróci.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jest okulista na sali? Widać było dużo czego?!
« Powrót do wszystkich komentarzy