FC Barcelona - Granada CF: przewidywane składy

Dariusz Maruszczak

20 września 2021, 09:00

MD, Sport, AS, Marca

73 komentarze

Barcelona zmierzy się dziś z Granadą w bardzo ważnym meczu, szczególnie dla przyszłości Ronalda Koemana. Na których piłkarzy postawi Holender, aby zespół poprawił swój wizerunek i sięgnął po zwycięstwo?

Swoje przewidywania co do składów obu zespołów opublikowały dzienniki Mundo Deportivo, Sport, AS i Marca. Zgadzają się one, że w zestawieniu Blaugrany znajdą się Marc-André ter Stegen, Sergiño Dest, Gerard Piqué, Alejandro Balde, Sergio Busquets, Frenkie de Jong, Philippe Coutinho, Memphis Depay i Luuk de Jong. Marca i Sport uważają, że na środku obrony wystąpi Éric García, a Mundo Deportivo i AS stawiają na Ronalda Araujo. Pierwszy z wymienionych dzienników umieścił też w swoim składzie Yusufa Demira w drugiej linii, ale pozostałe gazety przewidują raczej, że Koeman pośle do gry Sergiego Roberto, choć Mundo Deportivo nie wyklucza również szansy dla Gaviego.

Co do składu Granady od pierwszej minuty mają zagrać Luis Maximiano, Domingos Duarte, Carlos Neva, Santiago Arias, Maxime Gonalons, Luis Milla i Luis Suárez. Mundo Deportivo, Sport i AS typują, że na środku obrony znajdzie się Luis Abram, a Marca widzi w jego miejsce Germana Sáncheza. Według pierwszych trzech gazet w podstawowym zestawieniu znajdzie się Monchu, a zdaniem Marki w jego miejsce zagra Ángel Montoro, którego w swoim składzie umieścił też AS. Katalońskie dzienniki uważają, że Robert Moreno postawi na trójkę napastników, w której znajdą się też Darwin Machis i Carlos Bacca. Z kolei AS widzi w ataku tylko drugiego z nich, a Marca – pierwszego oraz Rubena Rochinę.

Przewidywane składy wg Mundo Deportivo

FC Barcelona: Ter Stegen - Dest, Piqué, Araujo, Balde - Busquets, Roberto (Gavi), Frenkie de Jong - Coutinho, Depay, Luuk de Jong.

Granada CF: Maximiliano - Arias, Abram, Duarte, Neva - Gonalons, Monchu, Milla - Suárez, Machis, Bacca.

Przewidywane składy wg Sportu

FC Barcelona: Ter Stegen - Dest, Piqué, García, Balde - Busquets, Roberto, Frenkie de Jong - Coutinho, Depay, Luuk de Jong.

Granada CF: Maximiliano - Arias, Abram, Duarte, Neva - Gonalons, Monchu, Milla - Suárez, Machis, Bacca.

Przewidywane składy wg ASa

FC Barcelona: Ter Stegen - Dest, Piqué, Araujo, Balde - Busquets, Roberto, Frenkie de Jong - Coutinho, Depay, Luuk de Jong.

Granada CF: Maximiliano - Arias, Abram, Duarte, Neva - Gonalons, Montoro, Monchu, Milla - Suárez, Bacca.

Przewidywane składy wg Marki

FC Barcelona: Ter Stegen - Dest, Piqué, García, Balde - Busquets, Demir, Frenkie de Jong - Coutinho, Depay, Luuk de Jong.

Granada CF: Maximiliano - Arias, Duarte, German, Neva - Gonalons, Milla, Montoro - Suárez, Machis, Rochina.

Mecz FC Barcelona - Granada CF obejrzysz na kanale Canal+ Sport 2 na platformie Player. Kliknij tutaj!

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ja bym chciał

Coutinho Depay Demir

De jong gavi
Busi

Balde araujo Pique dest
Ter Stegen

Co o tym sądzicie?

@Filipeq_06 Moim zdaniem najlepsza
Opcja.

@Filipeq_06 jest ok, dzwoń do Koemana ;)

@Filipeq_06 wydaje mi się że wyjdziemy podobnie tylko Cou w pomocy za Gaviego. W ataku LdJ a Depay na lewym. Potem Gabi wejdzie za Cou
« Powrót do wszystkich komentarzy