Media: Po meczu z Bayernem doszło do spotkania Laporty, Yuste i Alemanyego [Aktualizacja]

Julia Cicha

15 września 2021, 11:00

Sport, MD, Marca

97 komentarzy

Fot. Getty Images

Barcelona doznała kolejnej upokarzającej porażki w Lidze Mistrzów na Camp Nou. Media zgodnie podają, że po meczu z Bayernem Joan Laporta zwołał spotkanie z Rafą Yuste i Mateu Alemanym.

Starcie zakończyło się na krótko przed 23, a prezydent, wiceprezydent i dyrektor ds. futbolu opuścili Camp Nou dopiero około 2 w nocy. Klub zdaje sobie sprawę, że obecnie są lepsze od Barcelony drużyny, ale równocześnie problemem jest obraz gry przedstawiony przez zespół. Barça nie oddała żadnego celnego strzału oraz wróciła do ustawienia 3-5-2, które w przeszłości wywołało wiele kontrowersji. Latem mówiono nawet, że zarząd wymaga od Koemana gry systemem 4-3-3.

Joan Laporta opuścił stadion jako ostatni, nie udzielając żadnej wypowiedzi dla mediów, które wciąż były tam obecne. Na razie nie ujawniono, jakie dokładnie słowa padły na wspomnianym spotkaniu oraz czy podjęto jakąś ważną decyzję. Zdaniem Sportu i Marki na razie omawiano jedynie przyczyny porażki oraz obecną sytuację. Kolejną osobą, która bardzo późno wyszła z Camp Nou, jest Gerard Piqué. Nie wiadomo jednak, czy brał on udział w którejś z rozmów.

Aktualizacja

Mundo Deportivo podaje, że na spotkaniu potwierdzono zaufanie do Ronalda Koemana i podkreślono, że rozegrano dopiero cztery mecze w sezonie. Jest za wcześnie na podejmowanie drastycznych decyzji, ponieważ wielu piłkarzy jest kontuzjowanych, a szkoleniowiec nie ma dostępnej pełnej kadry.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Każdy chce zwolnienia RK tylko trzeba sobie zadać pytanie kto za niego? Który trener teraz przyjdzie i zagwarantuje że ta kadra która ma RK jest wstanie zdobyć mistrzostwo i rywalizować w LM z najlepszymi? Na tą chwilę nie ma nikogo

@dawid230188 były trener Barcy B Pigmenta- nic nie stracimy a wiele możemy zyskać...
Tylko czy On się by na takie coś zgodził...

@dawid230188 ja nie chce, daj podobną jedenastke Guardioli i Lewego z przodu, tak samo by sie skończyło

@dux a masz gwarancję 100% że będzie lepiej niż RK? Bo my tutaj możemy pisać że wezmę tego czy tamtego a inaczej jest jak w rzeczywistości musiałbyś podjąć taka decyzję.

@dawid230188 a może być gorzej?

@dux teraz mogę wróżyć i napisać że na 50% będzie lepiej i na 50 % będzie gorzej.
« Powrót do wszystkich komentarzy