Pedri: Myślę, że mecz byłby inny bez tego gola z pierwszej połowy

Dariusz Maruszczak

14 września 2021, 23:58

Movistar

18 komentarzy

Fot. Getty Images

Pedri udzielił pomeczowego wywiadu telewizji Movistar, w którym wyraził rozczarowanie z powodu porażki z Bayernem i podkreślił, że drużyna musi uczyć się na błędach.

– Wiedzieliśmy, że to będzie trudny i bardzo wymagający mecz. Bayern to świetny zespół, ale myślę, że spotkanie byłoby inne bez tego gola z pierwszej połowy. To był dla nas ciężki cios. To dopiero początek i musimy dalej podążać z tą samą nadzieją jak zawsze, aby stawić czoła kolejnym pojedynkom i zobaczyć błędy, które musimy poprawić.

– Wiemy, że rytm Bayernu jest bardzo trudny, byliśmy na to przygotowani, dlatego staraliśmy się utrzymywać przy piłce, ale nie udawało nam się to. 

– Musimy pracować, żeby dostrzec błędy, ale uważam, że nasza drużyna może jeszcze wiele dać.

– Czuję się dobrze pod względem fizycznym. Wiedzieliśmy, że to będzie bardzo wymagający mecz, a ostatecznie udało mi się rozegrać 90 minut, ale jestem smutny z powodu porażki.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Myślę, że nie xD

Pedri, o czym Ty mówisz? Nie oddaliście nawet 1 celnego strzału na bramkę i nie miał na to wpływu gol z pierwszej połowy.

Nagelsmann zjadł taktycznie Koemana jak większość trenerów naszych rywali, a że nie prowadzi zespołu z zawodnikami dwukrotnie słabszymi od naszych to dostaliśmy baty. Proste.

A ja myślę, że mecz byłby inny bez tych 3 goli xD

Pedri nie myśl, tylko weź to na klatę, przegraliście zdecydowanie, zostaliście stłamszeni jak juniorzy, dziękujmy bajernowi że grał na jakieś 50 procent możliwości

Gdybyśmy grali w jedenastu na jedenastu to wynik byłby korzystny.
Ale niestety Koeman dopiero po 66 minutach stwierdził, że wystarczy wstydu jego rodakowi i gościągnął.
Martin wróć!!!

Ja myślę, że gdyby nie te 3 bramki to wynik byłby korzystny...

Ja też wielę myślę, ale co to ma za znaczenie gdy nie było dokonane????

Z całym szacunkiem dla niego bo to wspaniały telant ale dla takiego klubu powinien być póki co pierwszym wchodzącym z ławki w linii pomocy.

Mecz byłby inny gdyby Garcia nie bał się piłki zablokować przodem a nie du*ą, gdyby Busquets nadążał w obronie, gdyby Roberto był piłkarzem z lepszym przeglądem gry i podaniem, gdyby piłkarze ze szkółki systematycznie zasilali szeregi pierwszego zespołu zamiast transferów typu Griezman za kwoty pogrążające klub, gdyby było zaangażowanie w pressingu, składna gra, gdyby babcia miała wąsy...

No tak, taktyka byla oczywista. Przetrwac pierwsza polowe a pozniej zmiazdzyc rywala w drugiej!
Kto by sie spodziewal, ze Bayern bedzie probowal strzelic gola?

No niee Pedrito błagam.. Idź w ślady Pique z gadką.. Nie mów jak Busquets czy Roberto..

Tak wtedy by był wynik 2:0 zamiast 3:0 a to kolosalna roznica. Istny geniusz, widać, że wyssal to z mlekiem ojca Rolanda.

Na bank, a jeszcze inny gdyby Keoman pouczył się trochę taktyki

Trzeba cwiczyć strzały z dystansu i postawic do bloku Garcie

Musimy pracować, wyciągniemy wnioski, Boże, ile razy już to słyszałem....