Javier Tebas: Moim zdaniem Messi jest najlepszy w historii

Julia Cicha

11 września 2021, 20:51

Sport

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Kataloński Sport zapowiada jutrzejszy wywiad z Javierem Tebasem i publikuje kilka wypowiedzi prezesa LaLigi. Jak zwykle w jego przypadku nie obyło się bez kontrowersji i opowieści o Superlidze, CVC, Realu, Barcelonie i osobach z nimi związanych.

- Odeszli Ronaldo, Guardiola, Mourinho… Mieliśmy szczęście, bo w LaLidze grali dwaj najlepsi piłkarze świata [Messi i Cristiano – przyp. red.] w dwóch najlepszych drużynach świata. LaLiga umiała to wykorzystać, by stanąć w pierwszym szeregu. Być może odejście Messiego było najbardziej bolesne, bo osobiście uważam go za najlepszego zawodnika w historii. Nie zasługiwał na takie odejście, nie tylko z Barçy, lecz także z ligi – mówi Tebas, który jest przekonany, że pożegnania z Argentyńczykiem można było uniknąć.

Prezes LaLigi ma w jutrzejszym wywiadzie szczegółowo opowiedzieć o tym, co wydarzyło się w dniach, które doprowadziły do odejścia Messiego z Barcelony. Tebas łączy to z Supeligą, CVC, Realem Madryt, Ferranem Reverterem, a nawet Florentino Pérezem.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wyje**ne mam w jego zdanie

Gdybyś uczciwie chciał zatrzymać Messiego a LL a nie kombinował wykorzystaniem Barcelony przy okazji to może by i został ale w sumie ok że mówisz w końcu prawdę ... pytanie czy to aby nie jest w jakimś twoim chorym scenariuszu trzymania się stołka prezesa.
konto usunięte

juz myslalem , ze nic madrego ten czlowiek nie powie. tak messi jest the best

Wiadomo przecież co powie, nie trzeba czekać do jutra: Laporta chciał podpisać umowę z CVC ale Reverter niczym zły diabełek siedzący na ramieniu powiedział że to się nie opłaca. To samo powiedział mu siedzący na drugim ramieniu drugi diabełek, Perez, dodając że w ten sposób pogrzebany zostanie temat Superligi. No tylko… kto tu był tym diabełkiem? :)

Ciekawe… a jeszcze niedawno mówił, że Messi odszedł, ale mają młode gwiazdy jak Vinicius i za bardzo ich to nie zaboli xD

Zgadzam się z prezesem La Liga.