Joan Laporta: Koeman jest zmotywowany, szanujemy go

Julia Cicha

11 września 2021, 14:00

Marca, Sport

4 komentarze

Fot. Getty Images

Dziś narodowe święto Katalonii Diada de Catalunya. Z tej okazji jak co roku delegacja FC Barcelony złożyła kwiaty przy pomniku Rafaela Casanovy. Przy okazji Joan Laporta udzielił krótkiej wypowiedzi dla mediów.

- Koeman jest bardzo zmotywowany, bo wie, że klub bardzo go szanuje. Musimy patrzeć naprzód. Jesteśmy zjednoczeni. Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku – powiedział prezydent, odnosząc się do niedawnej krytyki trenera w jego kierunku.

Laporta skomentował też słowa Aleksandra Čeferina, który powiedział, że nie ma nic przeciwko Lidze Mistrzów bez Barçy, Realu i Juventusu: - Już jesteśmy przyzwyczajeni do takich wypowiedzi. Jeśli tak powiedział, to myślę, że się myli, ale to jego opinia.

W dzisiejszym wydarzeniu oprócz prezydenta wzięli udział Jordi Alba reprezentujący kapitanów, Sergio Lozano i Jesús Velasco z drużyny piłki halowej, Aitor Egurrola i Edu Castro reprezentujący hokej na wrotkach, Leila Ouahabi z drużyny kobiecej. Prezes Agrupació Barça Jugadors Ramon Alfonseda, wiceprezydent Rafa Yuste oraz członkowie zarządu Miquel Camps, Maria Elena Fort i Aureli Mas.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Visca Catalunya i visca el Barca!!!

laporta powiedz prawde... kuman bedzie wyrzucony po sezonie. i dobrze wiesz ze to juz przesadzone

Dawać Daniego Alvesa do Barcy