Marca: Barcelona ma specjalny plan dla Ousmane'a Dembélé

Julia Cicha

11 września 2021, 11:30

Marca

43 komentarze

Fot. Getty Images

Ousmane Dembélé jest coraz bliżej powrotu na boisko, do którego prawdopodobnie dojdzie w listopadzie. Dziennik Marca opisuje dziś specjalny plan Barcelony dla skrzydłowego mający na celu sprawienie, by był on w jak najlepszej kondycji fizycznej i psychicznej.

- Relacje z Dembélé są bardzo dobre. Czuje się kochany przez klub, chcemy, żeby został. Powiedział mi, że chce wrócić na boisko i bronić barw Barcelony. Sprawimy, że będzie grał i że nie powtórzy się to, przez co przechodził. Mamy plan, by pokazał swój talent i jakość – powiedział w czwartek Joan Laporta. Przypomnijmy, że Francuz leczy właśnie kolejną kontuzję, a jego kontrakt wygasa w czerwcu przyszłego roku, ale Barça planuje go przedłużyć.

Zdaniem Marki relacje zawodnika z klubem uległy poprawie i rozmawia się już o przedłużeniu jego umowy do 2025 roku. Barcelona chce, by Dembélé był ważnym piłkarzem, a do tego potrzebna jest regularna gra i brak kontuzji oraz dobra kondycja psychiczna. W tym celu rozpoczęto pracę z Ousmane’em właśnie nad tymi dwoma aspektami. Trenerzy przygotowania fizycznego wzmagają niektóre działania, które stosowano już w poprzednim sezonie. Zawodnik trenuje w specjalny sposób, a do tego konieczne jest wzmocnienie jest pewności siebie, oddania, zaangażowania i umiejętności liderowania zespołowi. Dzięki temu będzie mógł czuć się ważną częścią szatni. Efekty tej pracy powinniśmy zobaczyć najwcześniej w listopadzie, kiedy to planowany jest powrót Francuza do gry.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak mawiają Indianie, nie ma sensu jeździć na martwym koniu. Niektóre inwestycje okazują się nieudane i trzeba się z tym pogodzić, odpuścić, pożegnać i zapomnieć.

Nie ma co się martwić kolejnymi, potencjalnymi kontuzjami Dembele.
Już za 10 miesięcy będzie grał w innej koszulce.
Niestety jest wiele klubów, które są mu w stanie zaproponować wyższe wynagrodzenie oraz sporo mln za sam podpis pod kontraktem.
Jestem pewny, że Dembele do lata nic nie podpisze a w lecie odbędzie się cyrk jak wyżej.

Dembele to jest szklanka i zadne znachorskie podejscie tego nie zmieni.Kazdy jego mecz przybliza go bardziej do kontuzji ,niz do bycia liderem.

Laporta dba o Dembele zeby go opylic za 40-50 baniek o ile znow sie nie wylozy na koniec sezonu. I o ile podpisze nowa umowe. O milosci do pracownika i to kiepskiego to tylko media lykna.

Co tak negatywnie ostatnio już było niebo lepiej. Kadra go zjadła i wypluła do klubu z kontuzja. Żeby coś z niego mieć trzeba chłopa zareklamować i sprzedać za jakieś pieniądze.

Tyle zachodu, walki o kontrakt, co roku specjalny plan. Z gościem obchodzą się jak z jajkiem, a dostają w zamian 8 bramek na sezon xD Chłop jest do tego skończony PRowo po tych rasistowskich nagraniach. Po co z nim przedłużać kontrakt.

Żeby nie było jak powiedział Siara Siarzewski "I cały misterny plan też w pizdu..."

Chyba że 30 artykułów przeczytałem jak to on dobrze nie trenuje po kontujzi , że ma plan , klub ma plan , dietę, przestał grac w gry itp. Ilez można ? Przedłużyć kontrakt i sprzedać póki coś wart....

Nadal w niego wierzę xd

Dobrze że ma wsparcie od klubu, to nadal młody piłkarz więc same plusy.

Laporta ....Taki plan to ja mam zawsze.
Ciekawe jak to zrobisz ??, jak kontrakt może przedłużyc tylko Dembélé, a Dembélé naszym wrogiem jest, bo gdyby Dembélé naszym przyjacielem był(..)

Szkło... Plan to odzyskać coś kasy. Sytuacja beznadziejna

Tylko Dembuś ma inny plan

Barcelona ma ostatnio same zajebis** plany :D

Który to już plan? Bo po każdej jego rekonwalescencji Barcelona ma jakiś plan na niego.

Mam wrażenie, że co kilka miesięcy czytam to samo o tym zawodniku:D

Umiejętności ma ,pokazał w BVB co potrafi .I żeby ten plan wypalił to będziemy mieć z niego jeszcze pociechę.

Specjalny plan:
Przedłużymy kontrakt i sprzedamy.

Ten plan już trwa klika lat ehh , a szkoda bo wierzyłem w niego ...

Plan mają w Barcelonie jak na utrzymanie Messiego. Stek bzdur, idiotyzmów i krętactw. Wróci pewnie w grudniu, zagra dwa mecze i po cichu będzie szukał sobie klubu. A jak mnie nie puścicie to zrobię jak w BvB. Kto się raz sk....ł taki pozostanie. To będzie piąty rok czekania aż ten gość odpali na Camp Nou. Tragedia.

On ważnym piłkarzem jest co sezon od 2017 i ani razu nie zagrał nawet połowy sezonu wiec ludzie przestańcie się łudzić, chłop wchodzi na kilka minut po półrocznej przerwie i łapie kontuzje, dać mu zagrać kilka meczy żeby troszkę się pokazał i przy pierwszej lepszej okazji szybko sprzedaż zanim znów złapie kontuzje, nie wspomnę już o jego braku profesjonalizmu i gwiazdorzeniu w tak młodym wieku pomimo tego że nic nie osiągnął w piłce

Plan dla niego jest prosty ostra tyrka na treningach i coś z niego może jeszcze będzie. :)

oni maja takie plany ,ze nigdy nic nie wychodzi,ogladalem Messiego z Biliwia inny zawodnik -wyszczyplal,szybki swiezy czyli co mozna przygotowac zawodnika do sezonu a u nas jak czlapali tak czlapia.Trzeba zmian ludzi odpowiedzialnych za przygotowania fizyczne oraz za odpowiednie przygotowania w mikrocyklach pomiedzy meczami ,inne zespoly z czolowki biegaja sa swiezi a Barcelona ma tyko momenty na chybil trafil

Najważniejsze że plan jest "specjalny" a nie "tajny" bo po tym artykule szlag by go trafił

Co roku jest specjalny plan, tak, żeby uniknąć kontuzji, niestety prędzej czy później ten plan ginie z kolejną kontuzją

Niech popracuje nad znalezieniem sobie nowego klubu.

Tylko żeby dembus nie wszedł w tryb moriby

Plan lotu do innego miasta jak najdalej Barcelony?

Szwagier do Joana: ale z tym Dembele, to nic Wam nie wyjdzie....
Joan: potrzymaj mnie piwo Szwagier....

A tak na serio, to oby, oby :)

Oddać gdziekolwiek w przyszłym roku jak mu się kontrakt skończy i zapomnieć, że ktoś taki kiedykolwiek tu był.

W tym sezonie to już na pewno odpali.

Czytam o tym od paru lat. Specjalny plan to się go pozbyć.

jaki macie plan?
Barcelona: kurłła sprytny

Mam wrażenie, że co kontuzję pojawia się artykuł o specjalnym planie treningowym dla Dembele.