Sport: Sergio Agüero bardzo ciężko przeżył odejście Leo Messiego z Barcelony

Łukasz Lewtak

8 września 2021, 14:00

Sport

28 komentarzy

Fot. Getty Images

Kataloński Sport pisze dziś, że Sergio Agüero ciężko zniósł odejście Leo Messiego z Barcelony do PSG. Przez pierwsze 2-3 dni prawie nie spał, jednak nigdy nie myślał o tym, żeby opuścić Barçę.

Sergio Agüero z radością przychodził do Barcelony i już wyobrażał sobie wspólną grę ze swoim wielkim przyjacielem Leo Messim. Rzeczywistość tego lata okazała się jednak brutalna - crack z Rosario odszedł do PSG i Agüero nie będzie mógł zagrać razem z nim w koszulce Blaugrany.

Osoby z otoczenia Agüero przekazały dziennikarce katalońskiego Sportu Carme Barceló, że przez pierwsze 2-3 dni po informacji o odejściu Leo Messiego Sergio miał poważne problemy ze snem. Bardzo emocjonalnie przeżył odejście swojego przyjaciela, ponieważ zdał sobie sprawę, że nie zagra z nim w jednym klubie, co było jego wielkim marzeniem.

Teraz Sergio Agüero przetrawił już tę trudną dla niego sytuację, ma wsparcie rodziny i skupia się na powrocie do gry po kontuzji. Sport informuje, że Argentyńczyk w Barcelonie nie wychodzi zbyt często - jeśli już, to jedynie do restauracji z najbliższymi mu osobami. Nadal niemal codziennie rozmawia jednak z Leo Messim.

Przypomnijmy, że dwa dni temu madrycki AS informował, że Kun powinien otrzymać pozwolenie na grę w połowie października, ale na boisku zobaczymy go dopiero po około dwóch tygodniach treningów z drużyną. Możliwe więc, że stanie się to w meczu z Deportivo Alavés 30 października lub trzy dni później w starciu z Dynamem Kijów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niech mu teraz Messi załatwi transfer do PSG

Dla mnie to bezsensowny transfer

Klub zapewnił smoczek?

w sumie to Leo mógł go ze sobą zabrać - zarejestrowaliśmy go dopiero kilka dni temu, a gdyby Leo był taki super przyjaciel, to mógł wymusić na szejku, że przechodzą tylko w pakiecie. Myślę że Laporta oddałaby go chętnie i bez większych problemów.

na zgrupowanie reprezentacji jeszcze spotkają się i będzie cudownie :)

No bidula... Chciałbym mieć takie zmartwienia :)

Biedaczek ..... Kur zapiał ! Towarzystwo wzajemnej adoracji sobie chcieli z FCB zrobić !

Trzymac kciuki aby u Koemana i jego fizjos chlopak wroci na szczyt formy. Potrzebujemy jego do wspolpracy z Fatim i Depayem. Wtedy bedziemy mieli swietny atak. Ale do tego jeszcze daleko. Musimy czekac.

Niech wyp. Kun, niech tam dalej streamuje i gra sobie.
Mamy Luka za niego, zimą powinniśmy pozbyć się Judasza.

A gdzie mu będzie lepiej jak nie na wczasach w Barcelonie

Nie wychodzi bo ciągle gra w gry

Wszyscy ciężko to przeżyliśmy. Nie jesteś sam Sergio:d

"Osoby z otoczenia (danego pilkarza)" niewiem czemu, ale zawsze mnie to bawi jak czytam o "kims z otoczenia" xd

Aguero>braitwhaite luuk de jong razem wzięci

chłop jeszcze namiesza

jakoś w ogóle o nim zapomniałem :))

Przykra to sytuacja, ale taka jest piłka nożna. Taki jest biznes.

Ojej, bidulek, nie spał. xD A wypróżnia się normalnie? Ale te pismaki zmyślają, bo jakoś ciężko mi uwierzyć, że otoczenie piłkarza chodzi z takimi bzdetami do mediów. Jeśli to by była prawda, to chyba jest z tym całym środowiskiem gorzej niż myślałem. Milioner nie może grać z drugim milionerem w drużynie, chociaż i tak grali razem nieraz, w reprezentacji Argentyny, no po prostu tragedia, powód do depresji!

zepnij tyłek i do przodu ! Goli nam Panie Aguero potrzeba :)

Jak widzę źródło 'Sport' i czytam o 'otoczeniu piłkarza' to dojeżdżam wzrokiem tylko z ciekawości do końca, nie biorąc tego w ogóle na poważnie. Polecam.

Pech i smutek, ale umówmy się... gdyby były tylko takie problemy...

No chłop przyszedł tylko dla Messiego a tu cyk xD