Frenkie de Jong: Nie zastąpię Messiego, odszedł od nas najlepszy gracz w historii

Julia Cicha

31 sierpnia 2021, 10:45

Sport

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Frenkie de Jong przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Holandii, gdzie udzielił wywiadu dla ESPN, m.in. komentując odejście Leo Messiego.

- Odszedł od nas najlepszy piłkarz na świecie, wg mnie najlepszy w historii. Nie widziałem na żywo wszystkich zawodników, ale on jest najlepszy w historii. I jeśli taki gracz opuszcza twój klub, ma to wpływ. Osobiście myślałem, że to było smutne. Gra z Messim była wyjątkowa.

- Nie, nie przejmę teraz roli Messiego. To by było bardzo trudne, nawet razem z Memphisem! Nie możemy zaczynać porównań.

- Dalej wierzę, że mamy bardzo dobrą drużynę i musimy aspirować do zdobywania trofeów.

- Moja forma jest dobra. Wystarczająca. Uważam jednak, że mogę spisywać się lepiej, nie sądzę, bym był w pełni formy. Kibice na pewno mają na mnie dobry wpływ.

- Gra z fanami na trybunach jest dużo lepsza, to takie inne. Gra na pustym stadionie była nudna. Fani naprawdę mają na nas pozytywny wpływ.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A ja właśnie nie trawie jego zachowania czasami. Po faulu się wielce wypera że co to nie on. A jak go faulują to pretensja machanie do sędziego..

Mega lubię frenkiego, po odejściu Messiego mój ulubiony zawodnik Barcelony(wraz z memphisem oczywiście i araujo no i jeszcze pedrim (;

Moriba i reszta młodzieży, patrzeć, czytać i podziwiać Pana Piłkarza przez wielkie "P". Granie to nie wszystko, głowa to conajmniej drugie tyle by zostać kimś.

Dobrze mówi, bo nie opowiada bajek.
Pozostaje trzymać kciuki za gigantyczną ilość zdrowia, a sportowo jest dobry i będzie jeszcze lepszy - w to bardzo wierzę.

*jeden z najlepszych

Oby zdrowie dopisało, bo w każdym meczu robisz za 3! Pan Profesor de Jong.

Uwielbiam gościa. Od zawsze widać, że jest kibicem Barcy, kibicem Messiego. Teraz będzie liderem, nawet jeśli boi się do tego przyznać.

Dobrze że jesteś Frenkie.