Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Maciej Łoś

31 lipca 2021, 14:21

Marca, Sport, Mundo Deportivo, Sportitalia, Tuttosport

35 komentarzy

Fot. Getty Images

Miralem Pjanić coraz bliżej Juventusu, z kolei Barça miała kontaktować się z Sassuolo w sprawie transferu Manuela Locatellego.

Miralem Pjanić

Tuttosport: Włoski dziennik skontaktował się z dyrektorem generalnym Cremonense Ariedo Braidą. Były pracownik Barçy wypowiedział się na temat Miralema Pjanicia: "On chce wrócić do Juventusu. Widziałem się z nim w Barcelonie i powiedział mi, że myśli tylko o Turynie". Mundo Deportivo twierdzi, że włoski klub chce najpierw sprowadzić Manuela Locatellego, a dopiero potem zajmie się sprawą Bośniaka.

Manuel Locatelli

Sportitalia: Włoskie media donoszą, że również Barcelona jest zainteresowana transferem Manuela Locatellego. Dyrekcja miała już w tej kwestii wykonać pierwszy kontakt z obecnym klubem mistrza Europy, a więc Sassuolo. Ciężko jednak wyobrażać sobie, że Barça sprowadzi teraz Włocha, który miałby kosztować 40 milionów euro. Na ten moment Blaugrana ma inne priorytety, takie jak podpisanie nowej umowy z Leo Messim.

Antoine Griezmann i Philippe Coutinho

Mundo Deportivo: Ronald Koeman chce mieć obu zawodników w kadrze, dlatego Barcelona nie rozważa obecnie sprzedaży żadnego z nich. Postawę klubu zmienić może oferta nie do odrzucenia, ale ten scenariusz wydaje się bardzo mało prawdopodobny.

Rey Manaj

Marca: Już przed rozpoczęciem presezonu postanowione było, że Albańczyk nie pozostanie dalej w Barcelonie. Dobre występy w trakcie meczów towarzyskich nie zmieniły tej decyzji. Sam napastnik liczy jednak, że dzięki bramkom w sparingach otrzyma niedługo oferty z lepszych klubów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Po tym jak bardzo nic się nie dzieje w kwestii odchodzenia piłkarzy z wielorybimi pensjami którzy nie spełniają oczekiwań (Griez, Pjanic, Cou, Umtiti, Dembele) zmieniam podejście z "Niech oni ich wszystkich sprzedadzą" na "Whatever, niech oni to po prostu ogarną". Laporta ma szansę się wykazać w trudnej sytuacji - here you go Joan, nie ma sprzedaży to nie wiem jak ale jakoś ogarnij razem kolegami ten b*rdel płacowy.

Ja serio nie wiem na co oni czekają.

Pamiętacie jak było z pozyskiwaniem zawodników? Dzień w dzień. I fajnie, kadra wprawdzie napęczniala ale wiadomo było że będą sprzedawać. No to się nasprzedawali, faktycznie rewolucja z pozbyciem się Aleni, Firpo i Trincao.

Bardzo mnie smuci że nie ma żadnej informacji o odejściu Martina

Jakie to są pierdoły. Przecież zaraz, zgodnie ze zwyczajem, pismacy doniosą nam, że Locatellim interesuje się też... PSG. W końcu tam, gdzie Barcelona, tam według nich zawsze z cienia wychodzi i straszy PSG. :P

Ja naprawdę nie wiem co zrobić z Cou. Z jednej strony nawet w połowicznej formie przyda się. Z drugiej strony parę meczy i 20mln dla Lievepoolu co jednoznacznie czyni jego grę praktycznie nieopłacalną dla nas w obecnych warunkach..

konto usunięte

Bardzo dobrze że Griezmann najprawdopodobniej zostanie, zobaczymy co Coutinho pokaże, bo przed kontuzją nawet przyzwoicie wyglądał. Problem w tym że na mocnych to on nie wystarczy XD

Barca kontaktowała się w sprawie transferu Locatellego ... ale uprzedziła ją Wieczysta.
Na początek powiedzieli Sassuolo, że nie zapłacą więcej niż 10mln, pod warunkiem, że sam Locatelli wyłoży co najmniej 5mln i jego pensja to będzie maks 1mln, wypłacone za pięć lat.

Najważniejsze że trener stawia na młodzież.

Mam nadzieje, że Koeman zapłaci Liverpoolowi zmienne za Coutinho

Powiem tak: pozwólmy Messiemu zostać ambasadorem w Miami. Wówczas i Antek i Cou pokażą dopiero na co ich stać. Nie możemy na siłę wypychac zawodników żeby była składka na kontrakt dla Leo....A po jego odejściu skończy się system podaj do Messiego.

Od tygodni ciągle to samo brak chętnych na Coutinho, Umtitiego i spółkę. Próba wypchnięcia Griezmanna, Pjanic coraz bliżej transferu oraz jakiś transfer, który jest niemożliwy czyt. Romero, Renato i teraz Locatelli....
I tak to się kręci :}

Brakuje Braithwaite'a mi tu w tych plotkach...