Gerard Piqué: Czekamy, aż Leo Messi podpisze kontrakt i wróci do drużyny

Maciej Łoś

31 lipca 2021, 12:00

Sport

4 komentarze

Fot. Getty Images

Gerard Piqué udzielił krótkiego wywiadu przed dzisiejszym meczem z VfB Stuttgart. Obrońca odniósł się w nim do sytuacji Leo Messiego, który wciąż nie podpisał nowego kontraktu z Barceloną.

Messi: Czekamy na to, by Leo podpisał nową umowę i mógł wrócić do drużyny. Mam nadzieję, że jest do tego przekonany.

Ostatni sezon: Nie był to dla nas najlepszy rok, chociaż udało nam się wygrać Puchar Króla. Ale bez zwycięstwa w LaLidze i Lidze Mistrzów nie możemy uznawać tego sezonu za udany.

Oczekiwania: Przystępujemy do nowego sezonu z wielkimi chęciami. LaLiga jest dla nas podstawą całej kampanii. Jeśli w niej będziemy grać dobrze, lepiej będziemy radzić sobie także w innych rozgrywkach, dzięki czemu na wiosnę będziemy mogli walczyć o trofea.

Poprzednie rozgrywki: Podchodzę do tego z takimi samymi ambicjami jak w pierwszym sezonie. Chcemy zacząć dobrze, złapać odpowiednią formę. Zwykle było tak, że gdy zdobywaliśmy mistrzostwa, to szybko łapaliśmy dobry rytm i wypracowywaliśmy przewagę. Chcemy zrobić to samo w tym roku, żeby Real i Atlético nie przeszkadzały nam tak jak w zeszłym roku.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tą wypowiedź odbieram jako zgodę na obniżenie / odroczenie wynagrodzenia celem pomocy klubowi, przede wszystkim w podpisaniu dla dobra wspólnego nowej umowy z Leo. Dzięki kapitanie!

"Zostaje." .

Może Messi planuje wakacje życia i kontrakt podpisze pod koniec sierpnia

To jak panie Pique, "se queda"?