Sergiño Dest: W trakcie presezonu bardzo dużo biegamy

Julia Cicha

30 lipca 2021, 20:00

Barca TV

28 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona przebywa obecnie na zgrupowaniu w Niemczech, a już jutro zmierzy się ze Stuttgartem w kolejnym meczu towarzyskim. O treningach oraz przygotowaniach do sezonu krótko opowiedział Sergiño Dest.

- Presezon przebiega dobrze, zawsze jest trudny, bo trzeba przygotować się do nowej kampanii. Jako drużynie dobrze nam idzie, bardzo dużo biegamy, ale moim zdaniem to dobre dla naszej formy fizycznej. W trakcie spotkań również dużo się biega.

- Gra też jest ważna, musimy rozegrać kilka meczów przed startem sezonu. Myślę, że Stuttgart to dobry przeciwnik na początek.

- Chcę grać jak najwięcej, oczywiście chcę także zdobyć z klubem trofea takie jak Liga Mistrzów czy LaLiga. Chcę stawać się lepszym piłkarzem, to również jest dla mnie bardzo ważne.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

jeżeli biegowo bedziemy na przyzwoitym poziomie i bedziemy miec wszystkich ludzi w miare zdrowych uważam że z Koemanem za sterami możemy osiągnąc coś mocnego

Zespol pokazal lepsza fizyke juz w zeszlym sezonie i juz widac bylo ze z normalnym planem presezonowym beda mieli wiecej czasu na zbudowane formy fizycznej.
Chcialbym aby Koeman podomykal rowniez mniejsze aspekty, wiem ze bedzie pracowal, jest inteligentnym czlowiekiem. Musimy poczekac na wyniki.

Oby tak bylo bo lata klepania w dziadka na treningu dobrze sie nie skonczyly dla nas..

Przeczytajcie może na spokojnie jego wypowiedź, a nie komentujecie sam tytuł clickbaitowy. On nie narzeka ani nie jest zdziwiony - po prostu stwierdza fakt. Albo zwraca na to uwagę. Piszecie, jakby powiedział coś w stylu "jestem w szoku, jak dużo biegamy podczas presezonu". Nie powiedział nic takiego.

Już w zeszłym roku było wielkie zdziwienie że nagle przyszedł trener który zaczął wymagać...

Wiadomo że piłka lepiej się trzyma zmęczonej nogi. Dlatego trzeba dużo biegać.

Chłop jest w szoku że dużo biegają xd . Być może to była jedna z przyczyn tych niektórych słabszych meczów Barcy w ostatnich latach nie trzeba przypominać co to za mecze były ... W dzisiejszej piłce nie wystarczy mieć tylko umiejętności trzeba być znakomicie przygotowanym fizycznie w związku z tym że tyle meczy się gra w czasie sezonu . Mam nadzieje że w tym sezonie nie będziemy mówić że w którymś momencie piłkarzom zabrakło pary ....

To bieganie całe - uważam, że to świetna innowacja w Barcy

Nie wierze ze piłkarz na topowym poziomie w najlepszym klubie na świecie powiedział ze dużo biegają XDDD

I bardzo dobrze - chcę widzieć wybiegany zespół w nowym sezonie.
PS: taka prawda życiowa - na boisku też się przydaje - https://www.youtube.com/watch?v=LHdrZpto4-c

Szok. Myślałem, że będą stać, jak przez poprzednie kilka lat.

Chłop może w szoku jest, że tyle biegają???

Widziałem wywiad, nie powiedziałbym, że taki wygadany ten Dest, lub że gdyby nie był piłkarzem, mógłby skończyć studia :)

bardzo dobrze :P