Marca: Las Palmas produkuje kolejne talenty na miarę Pedriego?

Maciej Łoś

28 lipca 2021, 17:00

Marca

10 komentarzy

Fot. Getty Images

Pedri rozreklamował szkółkę piłkarską Las Palmas dzięki swoim bardzo dobrym występom w Barcelonie i reprezentacji Hiszpanii. Marca przedstawiła kolejnych zawodników, którzy być może niedługo pójdą w ślady 18-letniego pomocnika.

Manuel Tonono Rodríguez mówił na koniec zeszłego sezonu, że akademia Las Palmas produkuje kolejnych "Pedrich", którzy będą jeszcze lepsi. I rzeczywiście, bardzo dobre zorganizowanie szkółki piłkarskiej w klubie z Wysp Kanaryjskich przynosi efekty, a na horyzoncie są kolejni interesujący zawodnicy.

Marca wyróżniła dwóch 17-letnich graczy: Ale Garcíę z Teneryfy i Alberto Moleiro z Gran Canarii. W ostatnim meczu towarzyskim z Wolverhampton obaj zagrali w pierwszym składzie i pokazali się z bardzo dobrej strony. Moleiro był widoczny w pierwszej części, a García strzelił gola w drugiej - - Dzieciaki dają nam wiele radości i motywacji - mówił po tym spotkaniu trener Las Palmas Pepe Mel.

 - Alberto Moleiro i Ale García muszą mieć spakowane walizki, ponieważ w każdej chwili mogą otrzymać poważną ofertę. Mają umiejętności, które sprawiają, że trudno będzie ich tu zatrzymać - dodał Branko Milovanović.

- W zeszłym roku często porównywano mnie do Pedriego. Trochę mnie to kosztowało na początku, ale cieszę się, że ludzie mnie tak komplementują. Nauczyłem się jednak, żeby myśleć tylko o futbolu. Już o tym nie rozmyślam - stwierdził Moleiro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Taki Pedri pojawia się raz na parę lat .

Moze poczekamy 50lat? Drugi Pedri ot tak juz po 1roku? Hehe... dobre. Moze maja talenty ale nalezy byc rozsadnym w ocenie.

teraz każdy będzie "Perdim"

Las Palmas już przed Pedrim miał dobrą renomę - na meczu Las Palmas - Wolverhampton było więcej agentów i zawodowych obserwatorów niż zwykłych kibiców - takie czasy :)
Mamy w sztabie ludzi mających kontakty w Las Palmas, zatem z pewnością jak będzie ktoś ciekawy dla Barcelony to Laporta po niego ruszy.

A potem karoery spędzą w Granadach, albo innych Getafe.

Tylko po kolei niech się ustawią żeby kogoś dwa razy nie kupili

Może podpisać jakąś współpracę na dłuższą metę z Las Palmas :D