Barcelona - Girona: przewidywane składy

Julia Cicha

24 lipca 2021, 10:11

MD, AS

19 komentarzy

Przed Barceloną drugi przedsezonowy test. Tym razem zespół Ronalda Koemana zmierzy się z Gironą. Kto dostanie w tym spotkaniu szansę od pierwszej minuty?

Swoje przewidywania opublikowały do tej pory jedynie Mundo Deportivo i AS. Dzienniki zgodnie uważają, że w bramce wystąpi Neto, a w obronie Dest, Piqué, Umtiti i Balde. W pomocy widzą one Roberto i Puiga oraz Pjanicia lub De Jonga. W ataku znajdzie się miejsce dla Demira oraz Reya Manaja i Collado wg MD lub Depaya i Griezmanna wg ASa.

W jedenastce Girony nie pojawia się wiele niewiadomych. W bramce zagra Juan Carlos, a przed nim Calaver, Arnau, Juanpe i Mojica. W pomocy na pewno wystąpi Gumbau, a towarzyszyć mu będą Terrats i Kebe lub Samu Saiz i Gallar. Ostatnią dwójkę AS widzi raczej w ataku razem z Mamadou, któremu wg MD pomagać będą jednak Terrats i Valery.

Przewidywane składy wg Mundo Deportivo

FC Barcelona: Neto; Dest, Piqué, Umtiti, Balde; Roberto, Pjanić, Puig; Collado, Rey Manaj, Demir.

Girona: Juan Carlos; Calavera, Arnau, Juanpe, Mojica; Samu Saiz, Gumbau, Gallar; Terrats, Mamadou, Valery.

Przewidywane składy wg ASa

FC Barcelona: Neto; Dest, Piqué, Umtiti, Balde; De Jong, Roberto, Riqui Puig; Demir, Memphis Depay, Griezmann.

Girona: Juan Carlos; Calavera, Juanpe, Arnau, Mojica; Gumbau, Terrats, Kebe; Gallar, Samu Saiz, Mamadou.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Będzie gdzieś transmisja ?

Mam nadzieje ze Roberto,Pjanic i Umttiti będą grać tylko po to aby pokazać się ewentualnym kupcom. W nowym sezonie nie ma miejsca dla nich w pierwszej drużynie.

dałbym od pierwszej minuty -
Neto
Dest,Mingo,Umtti, Balde
Nico,De Jong , Gavi
Collado, Grizu,Memphis
Żadnego Pique,Roberto,Pjanicia i innych wynalazków. Oni mieli swoje 5min i ch**A zrobili .

Dawać Collado a nie jakieś odgrzewane kotlety

Wolę skład Mundo. Pomijąc Roberto i Desta w jednym składzie równocześnie.

Rey i Demir na pewno zasłużyli na 1 sklad

Ale brakowało tych wiadomości z przewidywanymi składami :D

Skład ASa tylko Collado za Roberto i jest pięknie, wiadomo, że każdy zagra, ale w tej drugiej połowie zazwyczaj jest przegląd przyszłej głębokiej ławki rezerwowych. Fajnie jakby Collado wyszedł w pierwszym składzie i dostał sygnał od trenera, że bierze go pod uwagę jako zawodnika pierwszej drużyny

Myślę, że pod nieobecność zawodników pierwszej drużyny, ci co są na sprzedaż pokażą się z dobrej strony i ktoś się nimi zainteresuje.

A zawodnicy z Barcy B mają okazję przekonać do siebie Koemana, żeby na nich stawiał w pierwszej drużynie.
konto usunięte

Wolałbym skład od ASA.