Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

24 lipca 2021, 07:44

22 komentarze

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Cisza, igrzyska!" - nieobecność publiczności naznaczyła inaugurację w Tokio, podczas której pojawiły się tylko drony. Dziś rządzić będą już rozgrywki. Możliwy debiut Depaya w meczu z Gironą. Mbappe oznajmił Pochettino, że nie przedłuży umowy. Jadon Sancho do United za 85 mln, a Kane blisko City. Adam Hanga podpisał umowę z Realem po odejściu z Barçy.

Sport pisze dziś, że Griezmann odejdzie z Barçy tylko do Atlético, co oznajmił klubowi. Piłkarz odrzuca inne oferty, a Barcelona nie wyklucza jego pozostania, jeśli Atléti nie poprawi oferty. Depay atrakcją drugiego meczu towarzyskiego Barçy. Nowy piłkarz może zadebiutować dziś podczas drugiej przedsezonowej próby. Pjanić dogaduje się z Juventusem. City przełamuje rynek - może zapłacić za Kane'a 187 mln! W Tokio rozpoczęły się igrzyska bez kibiców. Dziś zostaną już rozdane pierwsze medale.

"Nadzieja" - igrzyska w Tokio rozpoczęły się ceremonią, podczas której nie uniknięto nawiązań do obecnej sytuacji. Mogę one być optymistycznym akcentem dla świata dotkniętego pandemią, z którą można walczyć dzięki sportowym wartościom. Africa Zamorano mówi, że po pięciu latach od igrzysk w Rio czuje się o wiele lepiej przygotowana. Galia Dvorak rozpoczyna czwarte igrzyska przeciwko rywalce z kwalifikacji. Kobieca reprezentacja Hiszpanii chce zwieńczyć w Tokio 10 lat sukcesów od czasu igrzysk w Londynie. Simone Biles i trzy katalońskie gimnastyczki rozpoczynają dziś rano rywalizację. Memphis Depay może dziś zadebiutować. Zespół Koemana podejmuje Gironę w drugim meczu presezonu. O Puchar Gampera zagrają piłkarze i piłkarki Barçy i Juventusu, a na trybunach będą kibice. Wymagania nowego sezonu - Espanyol musi zapomnieć o "szczęściu", jakim była gra w Segunda.

"Radość z powodu flagi" - Mireia i Craviotto prowadzili delegację Hiszpanii na ceremonii otwarcia. Pływanie i gimnastyka rozpoczynają zmagania. Pochettino już wie, że Mbappe nie przedłuży umowy. Piłkarz nie zmieni zdania. Giuliano zadebiutował z asystą. Sainz w elektrycznym Audi.

"W końcu, igrzyska" - Mireia Belmonte i Saul Craviotto prowadzili Hiszpanię. Dziś pierwsze szanse na medal: Valverde, judo i taekwondo. Pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa u masażysty zagroził zespołowi kolarzy. Ceballos nie będzie mógł grać przynajmniej do półfinału. Mbappe nie przedłuży umowy i przekazał to Pochettino. Memphis debiutuje i będzie atrakcją meczu z Gironą. Inny Simeone - Giuliano, syn Cholo, zagrał od pierwszej minuty z Numancią. Hanga zmienia Barçę na Real. Podpisał umowę na dwa sezony z opcją trzeciego.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bez transferów wychodzących będzie bajzel. Myślę że jesteśmy w przededniu grubej lipy, milanizacji w najgorszym wypadku. Jak zostaną piłkarze pokroju umtitiego, cou czy Pajnica to będzie dramat pod kątem finansowym.

Chyba nigdy tak bardzo nie czekałem na newsy o sprzedanych a nie kupionych piłkarzach.

ja bym już wymienił tego Griezmanna na Saula bez dopłat, ale oczywiście żeby Atletico płaciło całą jego pensję. Saul jest młodszy, gra na pozycji na której mamy spore braki i ma mniejszą pensję...

Gdzie mozna obejrzec mecz?

Jak zwykle gazety barcelońskie nie zawodzą i dla jednej z nich ważniejszy od otwarcia igrzysk jest Griezmann, w którego sprawie najpewniej od wielu dni nic się nie zmienia. ;)

myślicie, że opłaca się kupować bilet na lot i mecz Barcelona - Juventus? od dawna chciałem się wybrać, ale w cholerę boję się, że zaraz zamkną granicę

No to Łapek idzie po Mbappe i skład mamy zamknięty :) xd

Będzie można gdzieś zobaczyć powtórkę dzisiejszego meczu? Robimy bratu kawalerskie i ciężko się wymigać ;D