Media: Antonio Aranda z Granady wzmocni Barçę B

Julia Cicha

16 lipca 2021, 18:00

Sport, Mundo Deportivo

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Katalońskie dzienniki, powołując się na Ideal de Granada, informują, że Barça B jest blisko pozyskania Antonio Arandy.

Hiszpan gra na pozycji mediapunta i przejdzie z Granady do Barçy za darmo po tym, jak nie przedłużył kontraktu z klubem. Ma podpisać umowę na dwa lata z opcją przedłużenia jej o trzeci sezon. Młodym piłkarzem interesował się także Real Madryt, ale to Katalończycy zdołali przekonać 20-latka do swojej propozycji.

Aranda był kluczową postacią w zespole rezerw Granady, a w 2020 roku udało mu się zadebiutować w pierwszej drużynie w meczu Pucharu Króla z Tamaraceite. W zakończonej niedawno kampanii ponownie pojawił się na boisku w pucharowym starciu i zanotował asystę w spotkaniu z AD San Juan. Jeśli doniesienia mediów okażą się prawdziwe, będzie to kolejne wzmocnienie Barçy B po zakontraktowaniu Ferrana Jutgli, Jordiego Escobara, Kaysa Ruiza i Yusufa Demira. Umowy niedawno przedłużyli też Zacarias Ghailan, Jorge Carrillo i Carlos Polo Peke. Sergi Barujan będzie miał więc w czym wybierać.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No i super, kolejny bardzo ciekawy piłkarz się wydaje. Jeśli jeździł z kadrą Granady na mecze Ligi Europy pomimo tego że nie grał to i tak już o czymś świadczy.
« Powrót do wszystkich komentarzy