Tite: Wiem, jak kryć Messiego, ale nie wyjawię wam tego

Julia Cicha

10 lipca 2021, 16:00

Marca, Sport

18 komentarzy

Fot. Getty Images

Trener reprezentacji Brazylii Tite wziął udział w konferencji prasowej przed finałem Copa América, który odbędzie się dziś w nocy czasu polskiego. Jak zwykle nie zabrakło wypowiedzi na temat Leo Messiego i Neymara.

Faworyci: Nie mogę powiedzieć, że Brazylia zasługuje na więcej. Nie mogę tego porównać, bo nie mam takiej wiedzy. 90 minut finału powie nam, kto bardziej zasługuje na trofeum.

Messi i Neymar: Wiemy, jak dobre są dwie ikony światowego futbolu, które wystąpią w finale. Mówienie o Messim i Neymarze to mówienie o doskonałości, zaletach technicznych, mentalnych i fizycznych oraz o dużej zdolności kreacji. W konsekwencji to będzie świetny spektakl.

Krycie Messiego: Wiem, jak to zrobić, ale nie wyjawię wam tego. Jeśli Argentyńczycy powiedzą, jak będą radzić sobie z Neymarem, my otworzymy grę i powiemy im, co zrobimy z Messim. My nie neutralizujemy, tylko zmniejszamy szanse rywali w ich akcjach.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ja wiem jak być bogatym ale wam nie powiem. Ilu było takich jak on

@DonRybson Albo "Ja wiem jak być bogatym ale musicie najpierw zapłacić kwotę początkową" która nawet częściej jest. I w dodatku nigdy zwykle nie dochodzi do tych wskazówek po zapłaceniu tej kwoty
« Powrót do wszystkich komentarzy