Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Julia Cicha

23 czerwca 2021, 13:30

MD, Sport, Culemania

19 komentarzy

Fot. Getty Images

Jedną z najciekawszych opublikowanych dziś informacji jest rzekome zainteresowanie Interu Jordim Albą. Oprócz tego media donoszą, że Konrad de la Fuente jest bardzo blisko Olympique'u Marsylia.

Paulinho

Culemania: Przestawiciele Brazylijczyka skontaktowali się z Barceloną, by wybadać możliwość powrotu zawodnika. Barça szuka obecnie silnego pomocnika, ale wyklucza zakontraktowanie Paulinho ze względu na jego wieku (32 lata).

Lucas de Vega

Sport: Piłkarz pozostanie w Barcelonie B, a klub uważa go za ważną część zespołu. Po spotkaniu z przedstawicielami Barçy zawodnik wie już, że klub na niego liczy. De Vegą interesowały się m.in. Cartagena i Real Saragossa. Lucas może mieć szansę na spędzenie presezonu z drużyną Ronalda Koemana. Jego umowa obowiązuje do 2022 roku, ale Barcelona powoli pracuje już nad jej przedłużeniem.

Philippe Coutinho

Mundo Deportivo: Przyszłość pomocnika jest niepewna, a jednym z możliwych dla niego kierunków jest Leicester. Były napastnik tego klubu Emile Heskey powiedział: - sprowadzenie Coutinho byłoby świetne, to fantastyczny piłkarz. Ma 29 lat i może jeszcze wiele dać. Nie wiemy jednak, w jakim stanie są jego nogi. Od odejścia z Liverpoolu przechodzi trudny okres.

Konrad de la Fuente

Mundo Deportivo: Pod koniec poprzedniego tygodnia doszło do porozumienia. W piątek Konrad poleci do Marsylii na badania medyczne, a później zostanie ogłoszony jego transfer do Olympique'u. Podpisze umowę na cztery sezony, a Francuzi zapłacą 3,5 mln euro za 50% praw.

Iñaki Peña

Mundo Deportivo: Peña poprosił o możliwość odejścia, ponieważ od dwóch lat jest trzecim bramkarzem i chciałby zacząć grać. Barcelona nie wyraża jednak na to zgody, argumentując, że Ronald Koeman chce go w pierwszym zespole.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Paulinho - myślę, że nadal mógłby stanowić wzmocnienie składu. Końcówka sezonu pokazała, że nie da się grać jedną 11-stką całego sezonu. Głowa może chciała, ale nogi już nie niosły. Ligę wygrało Atletico, które moim zdaniem miało najbardziej zbilansowaną i równą kadrę. Absencja jednego, dwóch, czy trzech zawodników nie miała większego wpływu na jakość gry zespołu. Ja jestem na TAK dla Paulinho, tak samo mocno jak byłem kiedyś na NIE jak do nas przychodził.

Peńa jak chce grać a powinien bo jest młody to powinien szukać szansy gdzieś na wypożyczeniu, jak zostanie to nie pogra za dużo xD

coraz lepsza ta rewolucja

Brać tego Paulinho gorszy od Busquetsa nie będzie na pewno.

Paulinio jak Vidal i odwrotnie, takich walczaków i kreatorów nam potrzeba.

wracaj królu Paulinhiusie!

Nie do końca powiedziałbym, że Peña jest trzecim bramkarzem od dwóch lat. W minionym sezonie tak, ale w sezonie 2019/2020 jednak przeważnie stał w bramce Barçy B.

Paulinho to był kocur, świetny zawodnik.