Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Julia Cicha

23 czerwca 2021, 13:30

MD, Sport, Culemania

19 komentarzy

Fot. Getty Images

Jedną z najciekawszych opublikowanych dziś informacji jest rzekome zainteresowanie Interu Jordim Albą. Oprócz tego media donoszą, że Konrad de la Fuente jest bardzo blisko Olympique'u Marsylia.

Paulinho

Culemania: Przestawiciele Brazylijczyka skontaktowali się z Barceloną, by wybadać możliwość powrotu zawodnika. Barça szuka obecnie silnego pomocnika, ale wyklucza zakontraktowanie Paulinho ze względu na jego wieku (32 lata).

Lucas de Vega

Sport: Piłkarz pozostanie w Barcelonie B, a klub uważa go za ważną część zespołu. Po spotkaniu z przedstawicielami Barçy zawodnik wie już, że klub na niego liczy. De Vegą interesowały się m.in. Cartagena i Real Saragossa. Lucas może mieć szansę na spędzenie presezonu z drużyną Ronalda Koemana. Jego umowa obowiązuje do 2022 roku, ale Barcelona powoli pracuje już nad jej przedłużeniem.

Philippe Coutinho

Mundo Deportivo: Przyszłość pomocnika jest niepewna, a jednym z możliwych dla niego kierunków jest Leicester. Były napastnik tego klubu Emile Heskey powiedział: - sprowadzenie Coutinho byłoby świetne, to fantastyczny piłkarz. Ma 29 lat i może jeszcze wiele dać. Nie wiemy jednak, w jakim stanie są jego nogi. Od odejścia z Liverpoolu przechodzi trudny okres.

Konrad de la Fuente

Mundo Deportivo: Pod koniec poprzedniego tygodnia doszło do porozumienia. W piątek Konrad poleci do Marsylii na badania medyczne, a później zostanie ogłoszony jego transfer do Olympique'u. Podpisze umowę na cztery sezony, a Francuzi zapłacą 3,5 mln euro za 50% praw.

Iñaki Peña

Mundo Deportivo: Peña poprosił o możliwość odejścia, ponieważ od dwóch lat jest trzecim bramkarzem i chciałby zacząć grać. Barcelona nie wyraża jednak na to zgody, argumentując, że Ronald Koeman chce go w pierwszym zespole.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie do końca powiedziałbym, że Peña jest trzecim bramkarzem od dwóch lat. W minionym sezonie tak, ale w sezonie 2019/2020 jednak przeważnie stał w bramce Barçy B.
« Powrót do wszystkich komentarzy