Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

23 czerwca 2021, 07:58

28 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Inter po Albę" - Włosi chcą obrońcę, który ma umowę do 2024 roku i wysoką pensję. Propozycja Interu zawiera piłkarzy, którzy mogą interesować Barçę. Na śmierć i życie - Hiszpania zagra w 1/8 finału, jeśli wygra ze Słowacją. Jeśli zremisuje, może odpaść, w zależności od wyników innych drużyn z trzecich miejsc. Dembélé po raz kolejny przejdzie operację.

"La Roja gra o awans" - dojdzie do rewolucji w składzie, Busquets zagra od pierwszej minuty, a drużyna musi wygrać ze Słowacją, by zapewnić sobie awans do 1/8 finału. Luis Enrique wierny swoim przekonaniom: "dymisja? myślę o przedłużeniu umowy". Anglia wygrywa i wychodzi pierwsza z grupy. Chorwacja odrabia straty i zajmuje drugie miejsce. Sport odwiedził miejscowość, z której pochodzi Memphis Depay. Xavi Pascual: "chciałbym, by osoba, która zdecydowała o moim zwolnieniu, powiedziała mi to w twarz". Dembélé przejdzie operację i wypadnie na 4 miesiące. Doznał kontuzji więzadła w mięśniu prawego kolana.

L'Esportiu informuje, że Messi zdecydował się pozostać w Barcelonie, a porozumienie na dwa sezony zostanie ogłoszone dziś lub jutro. Busquets wraca na kluczowy pojedynek ze Słowacją, w którym Hiszpania gra o awans. UEFA zakazała tęczy. Szkocja jedyną wyeliminowaną drużyną grupy D. Xabi López-Aristegui: "propozycja przedłużenia umowy z Penyą była dobra". Dvorak, Zhan i Xiao - trzy świetne zawodniczki, które kontynuują rodzinne tradycje.

"Wierzymy w was" - Hiszpania gra ze Słowacją pierwszy finał na tych mistrzostwach. Wygrana da pierwsze lub drugie miejsce w grupie, w zależności od tego, co zrobi Szwecja w meczu z Polską. Remis sprawi, że konieczne będą modlitwy, by Polacy nie wygrali. Porażka to definitywne odpadnięcie z turnieju. Portugalia w poważnych tarapatach, Francja jedyną ekipą, która ma już awans z grupy . Chorwacja z drugim miejscem po pięknym golu Modricia; Anglia pierwsza. Serbia przeszkodą w drodze do półfinału. Ndour: "jeśli zdobędziemy medal, to świetnie, byłby to ósmy z rzędu". Mendy prosi o podwyżkę, ale klub nie bierze tego pod uwagę.

"Trzeba wierzyć" - Hiszpania musi wygrać ze Słowacją, by zapewnić sobie awans do 1/8 finału. Busquets znajdzie się w składzie, w którym dojdzie do zmian. Luis Enrique: "dymisja? Chcę przedłużyć umowę". Pojedynek gigantów - Isak vs Lewandowski w grze o awans. Piękny gol Modricia pomógł Chorwacji awansować z drugiego miejsca, Anglia zajęła pierwsze. Mecz mistrzów - Portugalia i Francja, czyli mistrz Europy i świata, walczą o awans. Staw skokowy Hazarda niepokoi Real. Klub zaczyna akceptować, że nie będzie on już crackiem, jakiego pozyskał, a kontrakt Belga jest fatalny. Dembélé wypada na 4 miesiące. Francuz ponownie przejdzie operację, a jego sprzedaż lub przedłużenie umowy komplikuje się. Hiszpanki mierzą się z Serbkami w walce o półfinał, a historia jest po ich stronie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

„Jeśli zremisuje, może odpaść, w zależności od wyników innych drużyn z trzecich miejsc.”
Mundo nie przyłożyło się. Już od przedwczoraj są dwie gorsze drużyny na 3 miejscach - Ukraina i Finlandia.

@forest Oni tu namieszali jeszcze bardziej. Hiszpania po prostu skończy na 4. miejscu, jeśli sama zremisuje, a Polska wygra.

Ogólnie prasa dała dzisiaj czadu z rachubami. Hiszpania nie musi wygrać. Zwycięstwo da jej awans niezależnie od innych wyników, ale remis też może jej wystarczyć. Tylko porażka eliminuje Hiszpanię na 100%.
« Powrót do wszystkich komentarzy