Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Dariusz Maruszczak

22 czerwca 2021, 13:45

AS, Sport, Corriere, Marca, SportItalia

26 komentarzy

Fot. Getty Images

Media piszą dziś m.in. o możliwej wymianie Adamy Traoré na Francisco Trincão, a także zainteresowaniu Barcelony Kacprem Kozłowskim. Zapraszamy na przegląd ostatnich doniesień transferowych związanych z katalońskim klubem.

Adama Traoré

Sport: Skrzydłowy w ostatnich wywiadach podkreślał, że Barça jest jego domem, ale musiałby zobaczyć, co jest mu w stanie zaoferować. Wzbudziło to spekulacje dotyczące możliwej wymiany na Francisco Trincão, zwłaszcza ze względu na relacje agenta Portugalczyka Jorge Mendesa z Wolverhampton. Być może transakcja odbyłaby się bez dopłacania pieniędzy po obu stronach z uwagi na zbliżoną wartość obu skrzydłowych.

Kacper Kozłowski

Corriere dello Sport: Cagliari jest zainteresowane polskim pomocnikiem, którego obserwują również Barcelona, Juventus czy Borussia Dortmund.

Marlon

Sport: Były obrońca Barcelony przeniesie się do Szachtara za 12 milionów euro. Barça miała otrzymać 50% z kolejnego transferu Marlona, ale ta opcja została anulowana po rozegraniu przez niego 50 meczów w Sassuolo, za co włoski klub zapłacił 6 milionów euro.

Lorenzo Insigne

SportItalia: Włoch jest na celowniku Barcelony, a jego kontrakt obowiązuje jeszcze tylko przez rok. Jeśli Napoli nie dojdzie do porozumienia z Insigne ws. przedłużenia współpracy, 30-latek może zostać sprzedany. Napastnikiem interesują się też inne kluby.

Monchu

Marca: Monchu i jego agent uważają, że umowa z Dumą Katalonii wygaśnie, ponieważ Barça nie poinformowała z odpowiednim wyprzedzeniem o wykorzystaniu opcji przedłużenia kontraktu. Barcelona stara się utrzymać kontrolę nad przyszłością pomocnika, ale wychowanek Blaugrany jest na celowniku klubów z Primera División, a także z innych lig europejskich.

Alejandro Oviedo

AS: Barcelona sprowadziła 11-letniego wychowanka Sevilli, uznawanego za jednego z najbardziej obiecujących w swojej kategorii wiekowej. Młody zawodnik wraz z rodzicami przeniósł się do stolicy Katalonii, co przypomina sytuację Ansu Fatiego z przeszłości.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

„Barcelona stara się utrzymać kontrolę nad przyszłością pomocnika”.

Pytanie, czy jest nad czym jeszcze utrzymywać kontrolę... Pachnie kolejną akcją pod hasłem „Barcelona uważa”, tylko fakty są przeciw niej.

Mam nadzieję, że ta sytuacja wyjaśni się jakimś cudem korzystnie dla Barçy. Ale to nadzieja dość niewielka.
« Powrót do wszystkich komentarzy