Luis Enrique: Sergio Busquets jest gotowy do gry

Mateusz Doniec

18 czerwca 2021, 19:00

As

1 komentarz

Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii poinformował w Deportes Cuatro, że mimo krytyki ze strony kibiców na niedzielny mecz przeciwko Polsce Álvaro Morata wyjdzie w pierwszym składzie.

Na dzień przed meczem Hiszpania – Polska Luis Enrique wziął w obronę Álvaro Moratę, który został wygwizdany przez hiszpańskich kibiców podczas spotkania ze Szwecją. Selekcjoner zapewnił, że Morata ma jego pełne zaufanie i dlatego zagra w jutrzejszym meczu od pierwszej minuty. Opowiedział także o powrocie Sergio Busquetsa.

Morata: Zagra od początku. Powiedziałem, żeby dalej pracował tak, jak dotychczas. Jutro wyjdziemy z Moratą i dziesięcioma innymi zawodnikami. Kibice niech gwiżdżą tylko wtedy, kiedy będziemy bierni.

Busquets: Nie ma żadnego problemu. Przeszedł koronawirusa bezobjawowo. Jest w gotowości do gry. Rozmawiałem z nim codziennie. Był poza grupą, ale czuć było jego obecność.

Stan murawy: Interesowało mnie to, więc mam na ten temat informacje. Murawa jest, jaka jest. Na tym samym boisku wykreowaliśmy 14 sytuacji przeciwko Szwecji zamkniętej we własnym polu karnym. Oczywiście, stan murawy mógłby być lepszy. Ludzie nad tym pracują. Jesteśmy jednak skoncentrowani na tym, nad czym mamy kontrolę.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Luis nie bądź taki. Daj wygrać...