Ronald Koeman: Jestem przekonany, że kadra będzie mocniejsza niż rok temu

Julia Cicha

18 czerwca 2021, 09:41

Sport

11 komentarzy

Fot. Getty Images

Ronald Koeman przebywa obecnie w Holandii, gdzie oglądał wczoraj mecz Holendrów z Austriakami. Przy okazji opowiedział dziennikowi Sport o przygotowaniach do nowego sezonu.

- Perspektywy są dobre. Wiem, że klub ciężko pracuje nad stworzeniem mogącej rywalizować drużyny, lepszej niż w poprzednim sezonie. Kadra będzie mocniejsza, jestem o tym przekonany.

- Zawsze mówiliśmy, że Messi musi skończyć karierę w Barcelonie. Mam więc nadzieję, że niedługo przedłuży umowę. Uważam, że może się tak stać. To będzie świetna wiadomość dla wszystkich.

- Porozumienie z Depayem nie jest domknięte, bo brakuje podpisu, ale niemal wszystko jest załatwione. Mam nadzieję, że do nas przyjdzie, to interesujący zawodnik.

- Szkoda, że Wijnaldum nas nie wybrał, bo to interesujący piłkarz, który mieścił się w planach wielu drużyn. Myślę, że zabrakło nam kilku kontaktów, które mogły być decydujące, albo większego przekonania z naszej strony. PSG nas wyprzedziło.

- Francja i Niemcy są na wyższym poziomie niż Holandia. Ustawienie 3-5-2? Może być bardziej ofensywne niż jakiekolwiek inne.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tak jak hejtowalem dziadka Wijnalduma no to musze przyznac ze zagral wczoraj jak profesor i troche teraz zaluje ze jednak nas nie wybral.

@Litman reprezentacja to nie klub, nie ma co porównywać.

@MrSake bez wątpienia reprezentacja, to nie klub. ale gdzie się łatwiej gra Twoim zdaniem? Mi się wydaje, że w reprezentacji, bo nie masz zgrania z partnerami.
Tak jak napisał kolega wyżej, uważam że w tych 2 spotkaniach Wijnaldun zagrał super, zdecydowanie lepiej niż w Liverpoolu i też mi szkoda, że nie przyjdzie do nas.

@sylweste.r zgoda, ale nie chodzi o łatwość czy trudność.
Chodzi o mental i zaangażowanie.
niektorzy juz tak maja ze daja 200% dla swojego kraju w reprezentacji w turniejach, a potem sie tego oczekuje w klubie również i jest niedosyt... no bo przecież w reprezentacji tak dobrze zagrał na turnieju.
« Powrót do wszystkich komentarzy