Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

18 czerwca 2021, 07:48

43 komentarze

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Depay, gol i 1/8 finału" - cel transferowy Barçy zdobył bramkę na 1:0 z karnego i wykreował akcję bramkową na 2:0. Koeman oglądał go z trybun, a Holandia awansowała z pierwszego miejsca w grupie. Wywiad z Pedrim: "tracimy piłkę uliczną, teraz gra jest bardziej fizyczna". Gorzkie pożegnanie - Ramos odchodzi zbolały: "kiedy zaakceptowałem propozycję, powiedzieli mi, że już wygasła". Messi vs Suárez w grze o wielką stawkę. Argentyna i Urugwaj mierzą się w nocy w gorącym pojedynku. Rafa nie weźmie udziału w Wimbledonie ani w igrzyskach. Chce oszczędzać swój organizm.

"Zbudujemy świetną drużynę" - Koeman jest w Holandii i rozmawiał krótko z dziennikiem: "pracujemy nad mogącym rywalizować zespołem, jestem pewny, że kadra będzie silniejsza niż rok temu", "Messi musi zostać w Barcelonie, mam nadzieję, że szybko rozwiąże się sprawa przedłużenia umowy. Myślę, że to możliwe". Pierwsze negocjacje z Ilaixem. Sergi, nowy trener rezerw. Chłodne pożegnanie Ramosa z niewielkim feelingiem z Florentino Pérezem: "chciałem zostać, ale powiedzieli mi, że oferta wygasła". Luis Enrique podtrzymuje swój plan - trener utrzyma podstawy składu w meczu z Polską. Depay kluczowy w wygranej Holandii. Nadal rezygnuje z Wimbledonu i igrzysk.

L'Esportiu pisze dziś, że Barça pracuje nad przedłużeniem umowy z Ilaixem Moribą o pięć lat. Wie, że piłkarz chce zostać, i uznaje go za priorytet. Nie chce ryzykować, że lepsze finansowo oferty skomplikują negocjacje. Sergi Barjuan zastąpi Garcíę Pimientę na ławce rezerw. Jokubaitis, Sanli i dwa wzmocnienia więcej. Sergio Ramos odchodzi z Realu mówiąc, że nie zdążył przedłużyć umowy na czas. Kandydatura Barcelony i Pirenejów w nowych rękach. Od stycznia 2022 roku kask będzie obowiązkowy we wszystkich rozgrywkach hokeja na wrotkach w katalońskiej federacji. Depay prowadzi Holandię do 1/8 finału. Beliga również awansowała.

"Pustka, którą zostawia" - Sergio Ramos, wciąż bez drużyny, żegna się: "mówię do zobaczenia, wrócę". "Zostawiłem tu duszę, nigdy nie chciałem odejść z Realu", "kiedy zaakceptowałem ofertę, klub powiedział mi, że już wygasła". Belgia odrobiła straty. Laporte: "to, co dała mi Hiszpania, nie miało porównania z Francją". Nadal nie weźmie udziału w Wimbledonie ani w igrzyskach.

"Mówię do zobaczenia, wrócę" - Sergio Ramos żegna się z Realem podczas ceremonii, na której wyjaśnia przyczyny odejścia. "Nie było problemów finansowych, zaakceptowałem ofertę, ale powiedzieli mi, że już wygasła" - powiedział. Busquets może zagrać ze Słowacją. Kapitan przeszedł kwarantannę bez niespodzianek, ale potrzebuje jeszcze negatywnego wyniku testu. De Bruyne dał Belgii awans. Jego gol dopełnił remontady. Nadal zrezygnował z Wimbledonu i igrzysk. "To prawidłowa decyzja, by przedłużyć moją karierę" - argumentuje. Białorusinki pokonały Hiszpanki na mistrzostwach Europy po rzucie w ostatniej sekundzie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ale z tym Ramosem pograli , wyobraźcie sobie że Messi mówi ok zgadzam się na nowy kontrakt a tu mu prezes mówi że minął termin i nie ma takiej możliwości , mega słabe

@Barcamoja Nie porównuj najlepszego piłkarza w historii z dobrym zawodnikiem. Dali mu czas a on przeciągną strunę i nara.

@masik86 Ramos to legenda Realu tak jak Messi dla Barcelony i nie chodzi mi o umiejętności chociaż to dwie inne pozycje i tak uważam że SR lepiej atakuje niż Leo broni , a o tytuły które zdobyli z nim w składzie

@Barcamoja wydaje mi się że Real wogóle jakoś słabo żegna swoje legendy. Podobnie było z Casillasem czy Ronaldo.

@davidlahm Teraz to co drugi to legenda ... Szczerze wydaje mi się że w sumie dobrze robią - to klub powinien być w centrum a nie gracze. Wiadomo klub tworzą ludzie ale jednak ... Każdy płacze tyle im dałem i tak mnie traktują - tak jakby sami nie dostali przynajmniej tego samego od klubu. Splendor działa w obie strony.

@sokot No jak Ramos to nie legenda to nie wiem jakie kryteria trzeba spełniać by nią być.

@Gall Może i legenda ... bardziej pisze o tym że klub ważniejszy i w sumie dobrze robi.

@Barcamoja Akurat to było zaje***** :D

@davidlahm z Raulem też się słabo zachowali z tego co pamiętam
« Powrót do wszystkich komentarzy