Calciomercato: Griezmann zaoferowany Juventusowi, może zastąpić Cristiano Ronaldo

Łukasz Lewtak

12 czerwca 2021, 17:00

Calciomercato, Mundo Deportivo

41 komentarzy

Fot. Getty Images

Portal Calciomercato donosi, że w związku z niepewną przyszłością Cristiano Ronaldo Juventus może rozważyć zastąpienie Portugalczyka Antoine'em Griezmannem. Francuz podobno został już zaoferowany Starej Damie.

Juventus uważnie przygląda się ofensywnym piłkarzom dostępnym na rynku transferowym, a jednym z nich jest właśnie Antoine Griezmann. Klub z Turynu przygotowuje się na wypadek, gdyby Cristiano Ronaldo postanowił nie kontynuować kariery we włoskiej drużynie w przyszłym sezonie, a takie rozwiązane wydaje się coraz bardziej prawdopodobne.

Griezmann przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Francji, biorącej udział w mistrzostwach Europy, i nie rozważa opuszczenia Barçy tego lata. Portal Calciomercato zapewnia jednak, że napastnik Blaugrany został już zaoferowany Juventusowi na zasadzie wypożyczenia. Według tych doniesień Barcelona jest gotowa wypożyczyć Antoine'a Griezmanna do ekipy Starej Damy, aby odciążyć swój budżet płacowy.

Juventus przygląda się sytuacji Griezmanna, ale nie jest on obecnie priorytetem dla Bianconerich. Trener Massimiliano Allegri chce uzupełnić środek pola, na celowniku ma Miralema Pjanicia, a poza tym chce, aby Álvaro Morata pozostał na wypożyczeniu w Turynie.

Jeśli Cristiano Ronaldo odejdzie z Juventusu, może to spowodować efekt domina i wtedy włoski klub będzie chciał pozyskać Antoine'a Griezmanna. Ewentualne przenosiny Francuza do Turynu będą miały miejsce po zakończeniu mistrzostw Europy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

widzę to - Griezmann do Juve, Lautaro do Barcy, Cristiano gdzieś w świat ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy