Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Maciej Łoś

12 czerwca 2021, 07:43

25 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Depay coraz bliżej" - Barcelona liczy, że zamknie operację sprowadzenia Holendra już w najbliższym tygodniu. Trzęsienie ziemi w La Masii, z pracą pożegnali się García Pimenta, Roura, Altimira, García oraz Amor. Włochy zaczynają mistrzostwa Europy w wielkim stylu. Reprezentanci Hiszpanii zostali zaszczepieni, obiecano im także premię w wysokości 400 tysięcy euro za zwycięstwo w turnieju. Piłkarze ręczni Barçy powalczą o 10. tytuł Ligi Mistrzów. Nadal przegrał z Djokoviciem po 4 godzinach i 11 minutach pojedynku. Koszykarze Barcelony pokonali Tenerife i zagrają z Realem w finale ligi ACB.

"Emerson może zostać włączony do operacji sprowadzenia Lautaro" - Inter jest zainteresowany Brazylijczykiem, który może zastąpić Achrafa Hakimiego. Barça mogłaby go włączyć do transakcji, żeby zmniejszyć cenę Martíneza - wyniosłaby ona wtedy 55 milionów euro. Joan Laporta zwolnił Garcíę Pimentę oraz Guillermo Amora. Reprezentanci Hiszpanii zaszczepieni i gotowi do walki w mistrzostwach Europy. W meczu inauguracyjnym Włochy pokonały Turcję 3:0. Wielki Djoković pokonał Nadala w półfinale Rolanda Garrosa. Gasol wprowadził Barçę do finału ligi ACB.

"Twarzą w twarz" - Barça zmierzy się z Realem Madryt w finale ligi ACB po zwycięstwie 89:72 z Tenerife. Z kolei piłkarze ręczni powalczą o 10. zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Alex Gómez: "Mam nadzieję, że teraz wszystko skończy się lepiej". Robert Martínez liderem reprezentacji Belgii, która chce wygrać mistrzostwa Europy. García Pimenta zastąpiony przez Sergiego Barjuana w rezerwach Barcelony. Drużyna Barçy w hokeju na wrotkach zagra z Reus w półfinale pucharu. Djoković pokonał Nadala na kortach Rolanda Garrosa i zmierzy się z Tsitsipasem. Reprezentacja Hiszpanii w pływaniu artystycznym z Katalończykami w składzie dostała się na Igrzyska Olimpijskie.

"Zawsze z tobą, Rafa!" - Djoković pokonał Nadala w trwającym ponad cztery godziny epickim półfinale. To dopiera trzecia porażka Hiszpana na kortach Rolanda Garrosa w 108 meczach. Serb zagra o tytuł z Tsitsipasem, który pokonał Zvereva. Hiszpanie zaszczepieni i gotowi o walkę w mistrzostwach Europy. W finale ligi ACB dojdzie do pojedynku Barcelony z Realem Madryt. Mbappe: "Nie wiem, czy PSG to najlepsze miejsce dla mnie". Dzień pożegnań w Blaugranie - zwolnieni zostali m.in. Amor i García Pimenta.

"Kolosalny" - Nadal żegna się z Paryżem po porażce z najlepszym Djokoviciem. Hiszpan powiedział, że wróci z chęciami. Włochy rozpoczynają mistrzostwa Europy od zwycięstwa z Turcją 3:0. Reprezentacja Hiszpanii została zaszczepiona, a Diego Llorente mógł dołączyć do treningów. Mbappe: "Czy PSG to najlepsze miejsce, w którym mogę być? Nie znam odpowiedzi na to pytanie". Laporta zwolnił Amora i Garcíę Pimentę. Klasyk w finale ligi ACB po zwycięstwie Barçy nad Tenerife.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nadal rządził na korcie tylko w pierwszym secie a właściwie do momentu kiedy prowadził 5:0.
Od tego momentu niestety spotkanie było rozgrywane na warunkach Serba,który zasłużenie wskoczył do finału.

@Pustelnik Korty ziemne są coraz szybsze, piłka odbija się niżej. Warunki idealne pod agresywną grę Novaka. Rafa jeszcze nie powiedział ostatniego słowa

@Pustelnik meczu niestety nie widziałem, śledziłem wynik. Wszystko mogło potoczyć się inaczej jakby w 3 secie wykorzystał piłkę setową. Szkoda tej porazki

@Barca_Big_Moment grali późnym wieczorem, to niestety był atut dla serba. Kort był twardszy i co za tym idzie szybszy. Za rok Nadal wygra mam nadzieję :)
« Powrót do wszystkich komentarzy