Jordi Alba: Luis Suárez dał bardzo dużo Barcelonie, a został praktycznie podarowany Atlético

Łukasz Lewtak

10 czerwca 2021, 09:00

Cadena SER

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Jordi Alba udzielił ostatnio kilku wywiadów na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii. Wczoraj opublikowaliśmy jego wypowiedzi dla Radia Marca i ASa, a dziś prezentujemy najważniejsze fragmenty rozmowy obrońcy Barcelony z dziennikarzem radia Cadena SER Manu Carreño.

- Mam przeczucie, że możemy zostać mistrzami. Zawodnicy mają swoją jakość, a trener i cały sztab pracują bardzo dobrze i wiem, co mogą dać grupie. Aby wygrywać takie turnieje, trzeba mieć spektakularną grupę ludzi, a ja dawno nie widziałem takiej chemii w szatni. W zespole jest mieszanka młodych zawodników i weteranów, ale bardzo dobrze się rozumiemy.

- U Luisa Enrique należy wyróżnić szczególne upodobanie do posiadania piłki i starania się o jak najszybszy odbiór. Cała jedenastka biegnie w tym samym kierunku i nikt się z tego nie wyłamuje. Wszyscy z trenerem jedziemy na tym samym wózku.

- Sergio Ramos zawsze był bardzo ważnym zawodnikiem dla drużyny narodowej. To nietypowy sezon, w którym, niestety, opuścił wiele meczów. Jest to zawodnik, którego wiele osób bierze za przykład, ponieważ oprócz grania w piłkę jest też liderem, ale myślę, że poradzimy sobie dobrze.

- Luis Suárez dał bardzo dużo Barcelonie, a został praktycznie podarowany bezpośredniemu rywalowi, jakim jest Atlético Madryt, które teraz zdobyło mistrzostwo. Nie podobało mi się to, bo gdzie znajdzie się takiego napastnika?

- Mówi się o wielu strasznych historiach, które nie trzymają się kupy. Atmosfera z Luisem (Suárezem) była spektakularna, to była bardzo dobra grupa ludzi.

- Mam nadzieję, że Leo Messi będzie mógł zostać. Byłaby to bardzo dobra wiadomość, ponieważ on sprawia, że jesteśmy lepsi. Z nim mamy więcej szans na zdobywanie trofeów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

" Luis Suárez dał bardzo dużo Barcelonie, a został praktycznie podarowany bezpośredniemu rywalowi, jakim jest Atlético Madryt, które teraz zdobyło mistrzostwo. Nie podobało mi się to, bo gdzie znajdzie się takiego napastnika?"
Miesiąc temu napisałem praktycznie to samo, skasowano mi wpis.
Gdy się o to zapytałem/upomniałem dostałem tygodniowego bana :)
Ile dostanie Jordi Alba?? :)

Jordi Alba: Luis Suárez dał bardzo dużo Barcelonie, a został praktycznie podarowany Atlético

Zarządy Bartomeu, więcej nie trzeba komentować :(

Alba Nie mów głośno bo wykadujesz na liście na sprzedarz

Nie można się z tym nie zgodzić, tylko nastaje pytanie czy było aż tak źle w płacach że musieli tak zrobić, co róż się teraz piszę że kogoś chcemy a kasy nie ma a jak chcemy sprzedać to inne kluby chcą wypożyczenia.