Leo Messi: Cieszę się, że znów jestem z reprezentacją Argentyny

Julia Cicha

31 maja 2021, 09:00

AFA.com

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Leo Messi dołączył do zgrupowania reprezentacji Argentyny i udzielił kilku wypowiedzi dla AFA, opowiadając o czekających zespół meczach.

- Cieszę się, że znów tu jestem ze wszystkimi chłopakami. Sytuacja jest dziwna, inna z powodu wszystkiego, co przeżywamy. Nie możemy normalnie ze sobą przebywać, ale powoli trochę się spotykamy, pracujemy, by przygotować się do bardzo trudnych meczów eliminacji.

- Spotkanie z Chile będzie bardzo ciężkie, tak jak wszystkie starcia eliminacji. Chile ma świetną drużynę i dobrych piłkarzy. Ma jednak nowego trenera i nie rozegrało wielu meczów. Wśród piłkarzy Chile są zarówno doświadczeni gracze, jak i młodzi, którzy dopiero dołączyli. Ta reprezentacja rozwija się i może dobrze rywalizować.

- Staramy się przestrzegać wszystkich zasad i protokołów. Poprzednie zgrupowanie było podobne, teraz sytuacja w kraju trochę się pogorszyła i jest wiele zakażeń, więc restrykcje są większe. Staramy się dostosować i robić wszystko, to, co nam każą.

- Bardzo się cieszę, chcę dobrze zagrać. Uważam, że podczas poprzedniego Copa América pokazaliśmy się z dobrej strony. Nie możemy jednak na tym poprzestać, musimy dalej się rozwijać. Ostatnie mecze eliminacji także były dobre, ale niestety minęło wiele czasu i nie mogliśmy się spotkać. Spróbujemy jak najszybciej wrócić do tamtego rytmu.

- Gra w reprezentacji zawsze jest radością, każde rozgrywki takie są. Zawsze chcemy wygrywać, to nasz cel. Chłopaki mają wielkie chęci, starsi piłkarze także. Wytworzyliśmy coś pięknego, grupa jest zjednoczona i ma świetną podstawę, nad którą pracuje jeszcze od początku pracy Scaloniego. Musimy mieć silną grupę na wyzwania, które nas czekają.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Szkoda ze właśnie ogłoszono że turniej w Argentynie zawieszono i szukają nowego gospodarza... XD

Bardzo zasługuje na trofeum, oby się udało :)
konto usunięte

To dosyć próżne ale cieszę się jak Messi się cieszy.

Fajnie tylko ze Turnier Ci zawiesili