Sport: Sergio Agüero przejdzie jutro testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z Barceloną

Maciej Łoś

30 maja 2021, 10:00

Sport

38 komentarzy

Fot. Getty Images

Sergio Agüero ma dziś wieczorem udać się w podróż do Barcelony, a jutro przejdzie testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z Barçą. Jego prezentacja odbędzie się jednak najprawdopodobniej dopiero po zakończeniu Copa América.

Sergio Agüero zagrał wczoraj swój ostatni mecz w barwach Manchesteru City. Nie będzie go jednak wspominał dobrze, ponieważ The Citizens przegrali finał Ligi Mistrzów z Chelsea 0:1. Argentyńczyk nie będzie miał wolnego, ponieważ już dziś w nocy poleci do Barcelony, by jutro z samego rana stawić się w ośrodku treningowym i przejść testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z nowym zespołem.

Argentyńczyk zakończył swoją przygodę z Anglią, do której trafił w sezonie 2011/2012. Dla klubu z niebieskiej części Manchesteru rozegrał 389 meczów, strzelił 260 goli i zdobył 15 tytułów. Jest najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii Premier League, zdobył też najwięcej bramek w barwach jednej drużyny w tych rozgrywkach.

Gdy Agüero przejdzie pomyślnie testy, podpisze kontrakt z Barçą, ale jego prezentacja będzie miała miejsce w innym terminie. Napastnik uda się na zgrupowanie reprezentacji Argentyny, która przygotowuje się do meczów eliminacji do mistrzostw świata oraz do Copa América.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Może z barcą będzie mu dane wygrać LM

Trochę się zastanawiam czy będzie jeszcze mu się chciało zostawiać serce na boisku ale oby tak było no i zdrowia zycze

Dobry transfer. Jak będzie zdrowy to pozamyka usta.

Obecnie w klubie jest jedna "9" czyli Braithwaite, ktory sie do skladu nie lapie. Dla mnie Aguero nawet w takim wieku jest kilka półek wyzej niz Dunczyk. Przychodzi za darmo wiec jak dla mnie ok

Ok to lawke rezerwowyxh mamy obkupiona - czekam teraz na prawdziwe transfery

Lepszy Aguero na ławce niż Brajtłajt. Będzie pewnie grał jak Henka Larsson...oby z takim samym rezultatem

Kun to nadal wybitny piłkarz, jak zdrowie dopisze to trochę bramek nastrzela.

A tam pierdo**cie. Aguero to nadal topowy napastnik. W tym sezonie kontuzje go nie omijały i z tym nie będę się kłócić, ale pamiętajcie, że gdy nie miał kontuzji, to był podstawowym zawodnikiem ManC.

Jeżeli mam dalej oglądać kopiącego się po czole Griezmanna, to zdecydowanie wolę oglądać ziomala Messiego.

Porozumienie boiskowe na linii Messi - Aguero będzie robić robotę. Wystarczy przypomnieć sobie MSN. Odnieśli sukces, bo byli przede wszystkim przyjaciółmi. Tak na boisku, jak i poza nim.

Kończąc - Pamiętacie jak Suarez przychodził do Nas w wieku 28 lat ? Też każdy mówił, że stary dziad i niech spier**la. Teraz ma 34 lata. I co ? 90% La Rambli płacze, że po h*j go oddawali, bo to w sumie cały czas świetny napastnik.

Edit: Jedyne czego żałuję, to to, że nie kupili go 2017 roku w miejsce Neymara. Przychodzi kilka lat za późno.

To ten Aguero co gra z Messim w reprezentacji od 12 lat i nie wygrali w tym czasie nic.

Każdy, kto oczekuje wielkich transferów jest oderwany od rzeczywistości. Skoro Laporta widzi pustkę w kasie, zaległe zobowiązania, to nie będzie wydawał po +100 baniek na piłkarza. Mam wrażenie że Aguero zrobi więcej niż Dembele. Trzeba dać mu czas i rozliczyć po.

Ściągamy dwóch zelaznych rezerwowych z City. Tyle dobrego ze Garcia to jakaś nadzieja. I drewno Wijnaldum. Rewolucja is loading. Wracamy na tron! Aguero nastrzela Granadom i innym Cadizom i będzie bogiem, chyba ze złapie kontuzje na pół sezonu. Niedobrze mi się robi jak patrzę na nasze transfery.

Po wczorajszym meczu mam wątpliwości czy powinien tu przychodzic

kolejny dziad jesień swojej kariery spędzi w Barcelonie

Mam nadzieję, że te transfery typu rezerwowi Manchesteru City i jeden rezerwowy Liverpoolu to nie ta zapowiadana rewolucja, bo jeśli tak to chyba nie o taką rewolucję każdy na La Rambli nic nie robił.

Oto tansfer na miarę naszych możliwości.

Bojem sie o ten transfer.

I klepnięte. Miejmy nadzieję że da wiele naszemu klubowi! Powodzenia Kun.

No szkoda że tak późno ale czas pokaże czy będzie z niego pożytek