Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

26 maja 2021, 07:51

25 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Wijnaldum o krok" - Barça jest bardzo bliska pozyskania Holendra po spotkaniu z jego agentem i doradcą prawnym. 30-latek przyjdzie z Liverpoolu za darmo, a w jego kraju mówi się, że podpisze 3-letnią umowę. Krótkie spotkanie Laporty z Koemanem, na razie bez decyzji. Przedstawiciel trenera mówi o "dobrych wrażeniach" i zapewnia, że "dojdzie do dalszych rozmów". Żółta Łódź Podwodna chce przejść do historii. Villarreal powalczy w Gdańsku z Manchesterem United i postara się zaprzeczyć prognozom. Piłkarki Barcelony mogą zrobić dziś pierwszy krok do trypletu. Karim Benzema stawia na pozostanie Zidane'a. Piłkarze ręczni Barçy zmierzą się z Nantes w półfinale final four.

"Koeman zostaje... na razie!" - spotkanie trwało zaledwie pół godziny, a Laporta i Koeman opuścili je osobno. Nie podjęto definitywnej decyzji o przyszłości trenera. Razem z Yuste i Alemanym przeanalizowali sezon i spotkają się ponownie. Niczego się nie wyklucza, ale Barça analizuje już rynek. Wijnaldum coraz bliżej - jego agent spotkał się wczoraj z Laportą, a piłkarz może podpisać 3-letnią umowę. Pierwszy krok piłkarek Barçy w kierunku trypletu. Villarreal chce chwały. Andréu Plaza nie pozostanie na stanowisku trenera futsalistów.

"Ani tak, ani nie" - brak definitywnych decyzji po spotkaniu Koemana i Laporty, choć Barcelona mówi, że trener zostaje. Prezydent jest raczej za zmianą, ale Koeman ma rok umowy, a sytuacja finansowa klubu jest trudna. Madrid CFF rywalem piłkarek Barcelony w półfinale Pucharu Królowej w drodze po tryplet. Josep Cubells, dyrektor sekcji koszykówki Barçy: "nie możemy przez siedem lat być poza final four". Villarreal gra w swoim pierwszym europejskim finale, Manchester jest faworytem. Andréu Plaza nie pozostanie trenerem futsalistów Barçy. Może zastąpić go Javi Rodríguez wraz z Jordim Torrasem.

"Kurs na chwałę" - Żółta Łódź Podwodna bez kompleksów podchodzi do pierwszego finału w historii. United chce kolejnego dubletu angielskiej piłki w Europie. Emery walczy o czwartą Ligę Europy. Cerezo: "od lat jesteśmy w światowej elicie". Przyszłość Koemana nie jest jasna. Getafe i Valencia doszły do porozumienia w sprawie Bordalasa. Modrić przedłuża o rok umowę z Realem. Postępowanie UEFA przeciwko Realowi, Barcelonie i Juventusowi.

"Finał wszystkich" - Villarreal chce w finale z Manchesterem zdobyć swój pierwszy wielki tytuł oraz uratować honor hiszpańskiej piłki. Fernando Roig: "nie jesteśmy faworytami, ale uważam, że zdobędziemy puchar". Unai Emery: "ten projekt przełamał bariery, jest wiarygodny". Modrić przedłuża umowę do 2022 roku: "nie ma nic lepszego niż gra tutaj". UEFA wszczęła postępowanie przeciwko Barcelonie, Juventusowi i Realowi. Agonia Koemana wydłuża się, Laporta spotkał się z nim, ale nie podjął decyzji. Joana Pastrana kończy karierę. Trzykrotna mistrzyni świata pożegna się 26 czerwca.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Laporta niech się cieszy, że Koeman zostaje bo dzięki swej osobie przychodzi 2 zawodników jak nie trzech. Jeśli przyjdzie teraz nowy trener to 90% dostanie tych samych zawodników co Koeman w zeszłym sezonie bo raczej na transfery nie ma co liczyć

@neeed gimbaza................

@dawid230188 Gnębili Cię że tak stękasz?

@neeed A u Ciebie jest odporność na wiedzę?
« Powrót do wszystkich komentarzy