Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

26 maja 2021, 07:51

25 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Wijnaldum o krok" - Barça jest bardzo bliska pozyskania Holendra po spotkaniu z jego agentem i doradcą prawnym. 30-latek przyjdzie z Liverpoolu za darmo, a w jego kraju mówi się, że podpisze 3-letnią umowę. Krótkie spotkanie Laporty z Koemanem, na razie bez decyzji. Przedstawiciel trenera mówi o "dobrych wrażeniach" i zapewnia, że "dojdzie do dalszych rozmów". Żółta Łódź Podwodna chce przejść do historii. Villarreal powalczy w Gdańsku z Manchesterem United i postara się zaprzeczyć prognozom. Piłkarki Barcelony mogą zrobić dziś pierwszy krok do trypletu. Karim Benzema stawia na pozostanie Zidane'a. Piłkarze ręczni Barçy zmierzą się z Nantes w półfinale final four.

"Koeman zostaje... na razie!" - spotkanie trwało zaledwie pół godziny, a Laporta i Koeman opuścili je osobno. Nie podjęto definitywnej decyzji o przyszłości trenera. Razem z Yuste i Alemanym przeanalizowali sezon i spotkają się ponownie. Niczego się nie wyklucza, ale Barça analizuje już rynek. Wijnaldum coraz bliżej - jego agent spotkał się wczoraj z Laportą, a piłkarz może podpisać 3-letnią umowę. Pierwszy krok piłkarek Barçy w kierunku trypletu. Villarreal chce chwały. Andréu Plaza nie pozostanie na stanowisku trenera futsalistów.

"Ani tak, ani nie" - brak definitywnych decyzji po spotkaniu Koemana i Laporty, choć Barcelona mówi, że trener zostaje. Prezydent jest raczej za zmianą, ale Koeman ma rok umowy, a sytuacja finansowa klubu jest trudna. Madrid CFF rywalem piłkarek Barcelony w półfinale Pucharu Królowej w drodze po tryplet. Josep Cubells, dyrektor sekcji koszykówki Barçy: "nie możemy przez siedem lat być poza final four". Villarreal gra w swoim pierwszym europejskim finale, Manchester jest faworytem. Andréu Plaza nie pozostanie trenerem futsalistów Barçy. Może zastąpić go Javi Rodríguez wraz z Jordim Torrasem.

"Kurs na chwałę" - Żółta Łódź Podwodna bez kompleksów podchodzi do pierwszego finału w historii. United chce kolejnego dubletu angielskiej piłki w Europie. Emery walczy o czwartą Ligę Europy. Cerezo: "od lat jesteśmy w światowej elicie". Przyszłość Koemana nie jest jasna. Getafe i Valencia doszły do porozumienia w sprawie Bordalasa. Modrić przedłuża o rok umowę z Realem. Postępowanie UEFA przeciwko Realowi, Barcelonie i Juventusowi.

"Finał wszystkich" - Villarreal chce w finale z Manchesterem zdobyć swój pierwszy wielki tytuł oraz uratować honor hiszpańskiej piłki. Fernando Roig: "nie jesteśmy faworytami, ale uważam, że zdobędziemy puchar". Unai Emery: "ten projekt przełamał bariery, jest wiarygodny". Modrić przedłuża umowę do 2022 roku: "nie ma nic lepszego niż gra tutaj". UEFA wszczęła postępowanie przeciwko Barcelonie, Juventusowi i Realowi. Agonia Koemana wydłuża się, Laporta spotkał się z nim, ale nie podjął decyzji. Joana Pastrana kończy karierę. Trzykrotna mistrzyni świata pożegna się 26 czerwca.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dzisiaj finał LE z udziałem hiszpańskiej drużyny ,a tylko marka i as poświęciły główną uwagę Villareal po prostu żenada pozostałych gazet.

@Boniek10 O ile nie chodzi o problemy Realu, gazety barcelońskie nagle zapominają nieraz o reszcie piłkarskiej Hiszpanii...
« Powrót do wszystkich komentarzy