Reakcje piłkarzy Barçy po meczu z Eibarem

Julia Cicha

23 maja 2021, 15:30

Instagram

5 komentarzy

FC Barcelona zakończyła sezon niepewną wygraną z Eibarem 1:0. Jak ten mecz oraz cały sezon podsumowali w mediach społecznościowych zawodnicy i trener?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Neto Murara (@netoomurara)

"Kończymy trudny sezon, w którym zdobyliśmy tytuł i walczyliśmy o ligowe mistrzostwo do końca. Dziękuję wszystkim, którzy stali u mego boku. Forca Barca!" - napisał po meczu Neto, który latem może opuścić Barcelonę.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Miralem Pjanić (@miralem_pjanic)

"Być godnym koszulki. Szanować zespół. Dawać wszystko na boisku i poza nim. Na to zasługuje FC Barcelona i to robiłem wraz z kolegami o początku. Ten sezon zostawia gorzki posmak i pytania, na które wciąż jeszcze nie ma odpowiedzi. Uściski dla wszystkich culés, widzimy się niedługo. Zawsze Forca Barca” - taką enigmatyczną wiadomość opublikował Miralem Pjanić.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez R I C A R D P U I G (@riquipuig)

"Kończymy sezon wygraną, choć chcielibyśmy zdobyć dublet i świętować go z wami wszystkimi. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia! Visca el Barca" - Riqui Puig  zachowuje optymizm mimo nie najlepszej dla niego kampanii.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ronald Koeman (@ronaldkoeman)

"Kończymy sezon wygraną! Patrzymy wstecz na pełną turbulencji kampanię, w której wiele wydarzyło się w klubie. Jesteśmy na drodze do sprawienia, że Barça będzie drużyną, którą kiedyś była" - Ronald Koeman podkreśla wykonaną pracę oraz patrzy już w przyszłość.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ten sezon nie był najlepszy choć z pucharem.
Dawno się tak nie cieszyłem jak właśnie z tego pucharu.
Oby następny sezon był lepszy VeB!!!!!

Ciężki, dziwny, nieprzewidywalny sezon za @FCBarcelona były wzloty i upadki! Wiele pytań i kwestii na wakacje, pozostanie Messiego, Koemana!? Kadra i transfery na sezon 2021/2022. @JoanLaportaFCB ma co robić i o czym myśleć tego lata..
Brawa dla Atletico Madryt za Mistrza.

„Ten sezon zostawia gorzki posmak i pytania, na które wciąż jeszcze nie ma odpowiedzi.”
hmm, Pjanic miał tu na myśli drużynę czy siebie samego? ciekawe

dla nas kibiców (i klubu) Pjanic też jest gorzkim posmakiem tylko że w tej sytuacji nie powinno być żadnych pytań. Pjanic musi odejść. Chociaż pewnie i tak do tego nie dojdzie bo nikt nie będzie chial zapłacić za tego piłkarza i pokryć jego pensje, która swoją drogą jest zdecydowanie za wysoka. Niestety, będzie siedział do końca kontaktu i brał pieniądze. Świetnie.
„Być godnym koszulki.”
numeru 8? numeru, z którym występował Iniesta? Chyba żartujesz.

PS: ciekawe swoją droga czy Koeman specjalnie wrzucił swoje zdjęcie akurat z Puigiem
Ale Puig ma kopyto :D
Z tym widzimy się niedługo Pjanica to chłop poleciał. Jest pierwszy do odstrzału.