O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronnie
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1993

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 3587
  • Polecenia 9662

Komentarze

0

@Krzeczo Busquets w porównaniu do Puiga ma odbiór piłki, lepsze warunki fizyczne. Poza tym śmieszne jest ciągłe czepianie się o jego formę, gdy na głowę w tym sezonie bije takiego De Jonga.

1

@Avatarr Widzę, że masz lepszy pomysł na taktykę od trenera Barcelony. Skoro Koeman chce grać takim systemem, w którym nie ma miejsca na Puiga to trzeba się z tym pogodzić. Poza tym dziwne jest to, że już trzeci kolejny trener nie daje mu szansy. Coś w tym musi być.

8

@plastek87 Na miejscu trenera też stawiałbym na Pedriego, bo to może być za 3-4 lata jeden z motorów napędowych zespołu. Gdzie był Puig jak miał 17 lat?

3

@Krzeczo W ilu meczach widziałeś Puiga na tej pozycji? Jakie ma predyspozycje, aby grać na DM-ie?

1

@jakub1906 Wypożyczenie do słabszego klubu to dla każdego zawodnika olbrzymia szansa na pokazanie, że macierzysty klub się pomylił. To, że dany gracz nie potrafi wywalczyć sobie miejsca w wyjściowym składzie i siedzi na ławie pokazuje, że jest zwyczajnie za słaby. Taki Pedri z miejsca przeskoczył o kilka poziomów, mimo, że ma dopiero 17 lat.

Zobacz wszystkie

123

A kiedy przeproszą za nagrody dla C.Ronaldo?

112

Kibice Realu to jednak stan umysłu. Jak bramkarz Chelsea próbuje wymusić transfer do Madrytu to większość bije mu brawo. Jak Kovacic chce opuścić szeregi białych to piszą, że powinien uszanować obowiązujący kontrakt.

91

Tak trudno widzę wszystkim zrozumieć, że nikt w środku sezonu nie odda czołowego stopera świata i to na wypożyczenie. Tak to działa tylko w grach. Dostaliśmy rezerwowego obrońcę, który troszkę w Europie już pograł. Pozostaje więc mu życzyć samych sukcesów.

90

LE widać że ma w sercu Barcelonę i zrobi dla jej dobra wszystko. Następnym razem niech nikogo od nas nie powoła, aby zawodnicy w spokoju pracowali, aby LM wygrać.

85

Obecnie Real to parodia klubu. Wszyscy mają tam alibi. Perez nie wzmocnił drużyny po odejściu C.Ronaldo, bo zbiera na stadion. Zatrudniono trenera, który miał w końcu dać drużynie jakiś styl, ale zamieniono go na faceta, który nic w dorosłej piłce na ławce nie osiągnął. Zawodnicy też mają alibi i mogą spokojnie przechodzić obok meczów, bo przecież nie ma kto im bramek strzelać. Kibice mają alibi i mogą spokojnie przed końcem meczu wsiąść do metra, aby się wyspać. No i na koniec wisienka na torcie: postawa Ramosa, kapitana i lidera, który zamiast wspierać zespół w rewanżu z Ajaxem kręcił sobie film, a urażony, że ktoś zwraca kolesiom z drużyny uwagę, że powinni grać w piłkę, bez przemyślenia (przepraszam wiem, że Ramos i myślenie to abstrakcja) wypala do swojego szefa: to twoja wina. Rozumiem, że Perezowi jest ciężko w jego wieku odmieniać losy spotkań. Jakby kabaretu było mało to od poniedziałku w Madrycie ma pojawić się już 3 trener w tym sezonie i obojętnie czy to będzie Zidane czy Mou będzie cyrk, bo ferment w szatni jest okrutny.