O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 2467
  • Polecenia 2173

Komentarze

3

@cules100pro nie przesadzajmy. Koleś jest top graczem grającym głową na świecie. Jak widać potrafi strzelić i wolnego. Gdyby z lewwj strony boiska Messi oddawał Suarezowi też mogło by być z tego sporo dobrego.

1

@PJ777 nie mów tego głośno bo cię tu zlinczują. Ale do tego komenatrza ciężko coś dodać. Może tylko właśnie to, że choć Messi geniuszem jest to brak mu tej umiejętności zaopiekowania się takim Fatim czy Puigiem. Czasem nawet na siłę pograniem nim. Podbiegnięciem klepnięciem. Uśmiechnięciem się. Wsparciem.
Wszystko co się dzieje na boisku jest takie.....smutne. Ożywia się dopiero gdy Messiemu coś się uda. No ale cóż. Zobaczymy. Może odpali w LM. Ostatni wielki zryw Messiego. Z drugiej strony mi się wydaje, że on po prostu wszystko szykuje na ostatni sezon, którym będzie ten z MŚ. Wtedy da z siebie wszystko. Bo to jego ambicja.

2

@PJ777 no tak bo Duńczyka który choć walczy nie można wpuści by nie urazić Messiego brakiem Suareza. Wszyscy którzy mogą coś wnieść są zgnieceni przez MEssiego który celuje w bramkę z rożnego.

0

@Catalanian1991 za Valverde walec jechał do przodu. Paradoksalnie chłopa wyrzucil po porażce w najlepiej zagranym meczu sezonu. Ale jak widać to piłkarze zaciągneli ręczny na boisku. I z Romą i Livepoolem ....a w tym sezonie nawet się z tym nie kryją.

5

Jeb.....90-100mln na Martineza. Dajcie tyle za kozak trenera który rozgoni tą bandę. Wolał bym chyba chłopaków z II zespołu oglądać. Sorry ale jak Messi ma tak wyglądać i tak wpływać na zespół że przy GNIECENIU nas prze Real V. nie raczy dupy ruszyć aby pomóc to niech kończy karierę albo idzie do City. Co z tego, że jest najlepszy jak przez niego ta gra leży. Komu mieli grać jak on nie raczył ruszyć. Komu ten Suarez ma zgrac piłkę jak Leo sobie stoi. Kończ waść wstydu oszczędź. Skillem jesteś lepszy niż każdy zawodnik tej ligi. Ale negatywnie wplywasz na zespół.

Zobacz wszystkie

40

Fajny mecz z jego strony. Widać, ze pasuje mu dużo bardziej szybka gra z Griezmanem niż granie statecznym Suarezem na ścianę albo stylem Barcy "w poprzek" na ścianę.
Oni i Fati powinni dostawać szanse. Naprawdę powinno się inwestować w choć jednego z nich.

32

Jak ktoś powie, ze to wina Cillessena to padnę. Kto miałby szanse to wyciągnąć?

30

@Rafiniaaa W jego wieku iniesta był głębokim rezerwowym leczącym uraz za urazem. Żaden piłkarz nie ustabilizuje formy nie grając.

28

No tak. Znowu wygrywamy i znowu miernotę przyktywamy zwycięstwem i dobrą grą drużyny.
To jakie straty notuje w rozegraniu Busi to jest jakaś patologia. 4 to maksymalna ocena i tym razem czytelnicy nie zawiedli. Człowiek gra w jakimś swoim świecie obecnie. Jak można podać w bok na pamięć w obronie na 30 metrze jak tam stoi rywal. Mocny zjazd w tym sezonie naszego DM. Może to i dobrze. Zmiany będą latwiejsze do przyjecia.
Poza tym reszta spoko. Cieszy to ze w koncu pomoc wziela sie za granie.

26

Nie ma się co szczypać. Po to jest w składzie aby grać jak trzeba. Gorszego debiutu niż Firpo nie zaliczy raczej. A jak widać Firpo się po dramacie odbudował.
Skoro kupi to się nadaje nie?