O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Eoren, Rivaldo, Kluivert, Puyol, Xavi, Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Mil vuit-cents noranta-nou, Neix el club que porto al cor, Blaugrana son els colors, Futbol Club Barcelona!

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 7001
  • Polecenia 13087

Komentarze

3

@NeroTFP Zgłaszaj. Oczywiście, że się przewiduje nawet bana jak ktoś wyjątkowo się postara w swojej twórczości.

5

@BarcaFan17 Ale kolega @zawsze_barca wypowiada się przy tym kulturalnie, nie publikuje niecenzuralnych zdjęć oraz, podsumowując myśl przewodnią dyskusji w przenośni i dosłownie, nie każe się nikomu nad tym "spuszczać".

7

@norbi77 trzeba pisać, że np. się jarają, a nie spuszczają etc. Trzymajcie jakąś kulturę wypowiedzi to nie będzie trzeba usuwać...
Czy przy stole w niedziele zwykło się mówić do reszty rodziny -"przestańcie się spuszczać nad tym rosołem"? To retoryczne pytanie.

0

@KamQiX Rozumiem, dlatego warto brać udział w dyskusjach, które nie łamią regulaminu, a te które go łamią - zgłaszać. Ja rozumiem, że jak ktoś nazwie kogoś pajacem albo innym wazonem, albo napisze jakąś prowokacje to zaraz jest tam wielu chętnych go "wyjaśnić" lub podłączyć się do "dzbanienia". Całkowicie zrozumiałe, w niektórych miejscach nawet akceptowalne, a w innych pożądane. Dlatego proszę również zrozumieć, że takie coś będzie usuwane, czy jest tam 100 czy 0 odpowiedzi.

Zobacz wszystkie

124

Ludzie drodzy, jeżeli chcecie psuć innym frajdę z oglądania filmów ,seriali czy czytania książek to weźcie to róbcie gdzieś indziej, bo szkoda tracić możliwość użytkowania strony w takim etapie sezonu. A jeżeli już musicie porozmawiać, bo to Was bardzo ekscytuje w danym momencie, to oznaczajcie wyraźnie na początku komentarza, że jest w nim [SPOILER]. Szanujmy obecność innych i nie psujmy im zabawy.

120

Bo to zawody są...

106

Tylko dla formalności. ;)

104

Kto mi zaspojleruje GoT ten dostanie perma.

102

Kapitan grzmot? Pewnie dlatego pada jak rażony piorunem :)

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 98 pkt
4 Tomini 96 pkt
5 TrogluS 96 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?