O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Eoren, Rivaldo, Kluivert, Puyol, Xavi, Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Mil vuit-cents noranta-nou, Neix el club que porto al cor, Blaugrana son els colors, Futbol Club Barcelona!

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 7144
  • Polecenia 13974

Komentarze

4

@LucaBrasi pikuta?

0

@Colon nie jestem w temacie. Napisz na priv o co chodzi.

0

@Cave w serwisie FCBarca.com można usunąć konto tylko dobrowolnie. Moderacja nie usuwa kont.

1

@Jakchcesz @Gall nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności. Postaramy się w przyszłości jakoś pomóc systemem, ale narazie jest tak jak jest. Na szczęście intencje użytkownika są tutaj, jak i zawsze, kluczowe. Nikt za darmo nie oberwie.

1

@baczmus już @Striker Ci wyjaśnił "mniej więcej". Nie po to usuwamy coś, żeby to ponownie ktoś dla 'heheszkow' wrzucał. Nie chcemy tutaj kolejnych naśladowców zbanowanych trolli itd. Im więcej było o tym dyskusji tym więcej trolli się pojawiało, że właściwie troll trollowal trolla. A dziś taki ktoś ma może kilka godzin jak mu się uda komuś w nocy zaimponować i fame się kończy zanim się zaczął. Nie chcemy shitstormow, nie chcemy podziałów, nie chcemy dyskusji o trollach. Chcemy normalnych dyskusji, a nie wyciągania brudów, które są niezgodne z regulaminem i zostały wcześniej usunięte. Po prostu zglaszajcie i będziemy sprzątać syf, żebyście mogli spokojnie prowadzić rozmowy.

Zobacz wszystkie

124

Ludzie drodzy, jeżeli chcecie psuć innym frajdę z oglądania filmów ,seriali czy czytania książek to weźcie to róbcie gdzieś indziej, bo szkoda tracić możliwość użytkowania strony w takim etapie sezonu. A jeżeli już musicie porozmawiać, bo to Was bardzo ekscytuje w danym momencie, to oznaczajcie wyraźnie na początku komentarza, że jest w nim [SPOILER]. Szanujmy obecność innych i nie psujmy im zabawy.

121

Bo to zawody są...

106

Tylko dla formalności. ;)

105

Kto mi zaspojleruje GoT ten dostanie perma.

102

Kapitan grzmot? Pewnie dlatego pada jak rażony piorunem :)