O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Neymar, Lewandowski, Citko,,
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1995

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 127
  • Polecenia 248

Komentarze

1

@blaugrana_36 ciekawe ile by chcieli jakby dobrze grał?

0

Jest jeszcze pupilek Mourinho Tanganga, mozna by utrzec nosa The Special 5. Hihi

3

Nie trenuje, bo musi dorobić aby spłacić należność. Pewnie jakiś dodatkowy etacik na bazarze. Messi ma zarabiać 50mln rocznie, wiec dla innych brakuje. Ot żarcik z mojej strony. Bez spiny. Visca!

0

@Xartas właśnie zly ruch Semedo, on powinien byc w linii z obrońcami, złamał linię i po ptokach. Braithwait powinien kryć LO. A Semedo LP/LS. Ot tyle, Vis a!

1

@korn234 taaa, bajki o Neuerze i Guardioli, mecze im się pomyliły ...

Zobacz wszystkie

44

Patrzcie jaki skromny "Cieszę się, że zrobiłem coś dla drużyny." Jakby jego parady to była normalka i obowiązek. Szanuję Marc.

39

Parodia Barcelony. Brak dominacji, brak skrzydeł, brak pasji, brak gry na 1 kontakt, brak tiki taki. Nie taką Barcę pokochałem ... Ciężko się ogląda. Pragnę zmiany trenera, na takiego który zmieni mentalność piłkarzy.

20

Jak to jest, że jak tylko Barca gra dobrze, zaraz są tematy podatkowe na topie? Pół roku spokoju było, po odejściu Neymara. Teraz będzie temat fundacji Leo.

8

Chętnie obejrzałbym z 10, może 15 meczy bez Rakitica i Busquetsa w linii pomocy. Mój pomysł to Arthur, De Jong, Vidal/Roberto. Tak aby chłopaki się zgrali i pokazali cały swój potencjał. Pozdr

8

Kolejna pseudoafera, clickbajt itd. Co wynegocjował to jego, że była kłótnia ... też nie nasza sprawa. Finanse klubu i Griezmanna, nie interesują mnie. Miłego dnia

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?