O sobie

  • Zainteresowania Nauka, sport, muzyka, polityka, kultura
  • Ulubiony zawodnik Messi, Coutinho, Aguero
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, długo, dlugo nic i Arsenal.
  • Barcelonie kibicuję od Od zawsze!

Statystyki

  • Dni w serwisie 2710
  • Liczba komentarzy 359
  • Polecenia 2297

Komentarze

1

Drodzy cules!
Mam nadzieję, że towarzyszące nam dziś emocje powoli opadają. Chciałem - trochę dłuższym wpisem - pożegnać się z Wami do sierpnia, gdy to ruszą rozgrywki Champions League. Muszę troszkę odpocząć od naszych bordowo-granatowych chłopaków.
Sezon LaLiga dobiega już końca. Były to jednak niezwykle smutne rozgrywki dla naszego zespołu. Tym razem zabrakło trofeów. Nie dostaliśmy nawet "wielkich" momentów jak chociażby wygrana z Realem. Nasza drużyna cały czas tkwiła i tkwi w ogromnym kryzysie. Absolutnie nic nie pozwala nam na szczątkowy optymizm.
Pragnę tym samym życzyć Wam tego, aby następny sezon zaoferował lepszą grę Barcy i tak upragnione puchary. Liczę (chociaż rozum dyktuje coś odwrotnego), że w Lidze Mistrzów uda się powalczyć i sprawić niespodziankę.
Na koniec nadszedł czas na najtrudniejszy akapit... mimo, iż to boli (za każdym razem tak samo), pragnę pogratulować Realowi Madryt mistrzostwa za ten sezon. Brawo.
Pozdrawiam Was ciepło. Do zobaczenia w sierpniu!

6

Sergio Busquets powinien pójść po tym sezonie za przykładem Xaviego i Iniesty. Powinien zwołać konferencję i ogłosić: "Niestety odchodzę. Opuszczam klub, gdyż nie jestem w stanie grać na poziomie godnym tego herbu. Dziękuję za wszystko"
To trzeci sezon, gdy Busi jest jednym z najsłabszych ogniw...

8

@FafitFCB Uwielbiam wracać do nagrania z tego koncertu. Najpiękniejszy męski wokal w historii (oczywiście, moim skromnym zdaniem). Muzyka, która łączy pokolenia :)

22

Ostatnio zastanawiałem się, jakim cudem tak wielu użytkowników Twitcha, śledzi z zainteresowaniem rozgrywki szachowe... po chwili przypomniałem sobie, że jako sympatyk Barcy powinienem ich rozumieć :) miłość do klubu sprawia, że nawet zasypiając - wspieram całym sercem, też tak macie?

4

Jest poprawa. Od klęski z Romą graliśmy słabiutko w meczach o nic. Dzisiaj piętki, no-look passy i inne z rękawa as-y :)

Zobacz wszystkie

192

Różnica panie Carlos jest taka, że Ronaldo chce się poprawiać, a Messi to po prostu robi :)

131

Popatrzcie na to z innej strony... gramy piach, a oni nadal nie są w stanie zapakować nam manity :D nie jest tak tragicznie :P

124

"45 bramek i 23 asysty w 50 meczach w 2018? Nudne. Otwierające podania tłuczone hurtowo? Mijani jak tyczki rywale? Przywykliśmy do tego. To już było. Nudne. Ale nudna to dopiero będzie piłka, gdy go zabraknie…"
Piękne słowa p. Krzysztofa Stanowskiego. Niestety, ale to prawda, że Messi spowszedniał, przykre oj przykre.

104

Świetna reakcja ze strony Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej! Trener wykazał się brakiem profesjonalizmu i od razu stracił pracę, niezależnie od kontekstu zbliżających się Mistrzostw Świata. Z drugiej strony, to potężny wstrząs, który może (chociaż nie musi) zaszkodzić reprezentacji. No i przy okazji trochę gromów spadnie na Real Madryt, a to zawsze cieszy cules :P

59

Komisja dyscyplinarna powinna zająć się tym fatalnym kolesiem. Dno totalne, zero klasy.