• Liczba komentarzy 1051
  • Polecenia 2622

Komentarze

0

Miałem sobie zażartować przed meczem Realu, że kurs na karnego dla Realu u buka był 1,15
dopiero odpaliłem kompa no i nie mam już z czego żartować :)

0

Przy takiej drabince nie mogę się oprzeć wrażeniu, że tę edycję LM wygra Atletico.

0

Ależ talent stracił Juventus, ten Pjanic wszystko umi normalnie.

1

@Shapiro Sto lat! I wysokiej emerytury! Może to go skusi i wreszcie sobie pójdzie.

1

Ech pamiętam ten mecz jakby był wczoraj. Siedzieliśmy wtedy z moim wnukiem i jego rodziną za bramką gości. Co tam wtedy nie leciało na boisko, Figo płakał jak oglądał.

Zobacz wszystkie

133

No to pięknie, teraz Munir się zablokuje i przestanie strzelać bramki.

83

Dla mnie najpiękniejsze jest to, że w żadnej minucie meczu nie brakowało woli walki naszym graczom. Nawet gdyby w 90 minucie stracili gola byłbym z nich zadowolony. Mentalność zwycięzców, epicka wygrana, coś czego brakowało w kwietniu. Jeśli tak będą grać w przyszłym sezonie to jestem spokojny. Visca el Barca!

63

Świetna wiadomość. No i Rakitić pewnie zadowolony, że będzie grał tylko 85-88 minut.

55

Myślę, że Suarez godnie go zastąpi :)

51

Nie ma co się łudzić i katować ligą. LM jest zbyt istotna, żeby rzucać wszystkie siły na jakiś rekord. A i tak zaraz jakiś sędzia babola odstawi i okradnie z pkt. Wtedy i po rekordzie i po LM.