O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2057
  • Liczba komentarzy 460
  • Polecenia 889

Komentarze

4

4 minuty to oni wodę pili.

0

Trener to kopia Valverde. K. W. @gdzie zmiany!! Kto zatrudnia tych pionków?

3

Ja wiem ze Suarez jest mega, ja wiem ze w ostatnim meczu zrobił cos wspaniałego ale... nie gra nic.

9

To nie jest żaden szok!!! To podsumowanie całego sezonu. Nie zasłużyliśmy na mistrza i taka jest prawda. Najsłabszy sezon Barcy od.... zawsze.

4

Suarez gra tak jak ja w PESa ;) nie umiem w ogóle, gram tak słabo że żałośnie ale zawsze jakimś cudem strzele gola;) ;)

Zobacz wszystkie

60

No to nie ładnie się chłopaki zachowali, widać że porażka ich bardzo zabolala, widać też że coś się zaczyna zmieniać między piłkarzami a Valverde.
Gratulacje się jednak należały piłkarzom leganes bo to przeciętna drużyna i dla nich i dla ich kibiców zwycięstwo nad Barcelona, nawet grająca taka padakę jak wczoraj to coś znaczącego i pozostające na długo w pamięci, tacy piłkarze nagle dostają dodatkowej motywacji bo jeśli wygrali z Barca to mogą przecież z każdym:)

42

Leo Messi to taki piłkarz którego nie powinno się pytać o takie rzeczy. Cieszę się ogromnie że przyszło mi w życiu oglądać takiego piłkarza. Pamiętam kiedy gdzieś tam w mediach mówiono o młodym, niskiego wzrostu chłopaku który przeskakuje z "klasy" do "klasy" a i tak przewyższa wszystkich umiejętnościami. Strzelał wtedy dla niższych klas sporo bramek ale nie było gdzie go oglądać a i tak nikt nie brał pod uwage że będzie on takiej klasy piłkarzem choć mówiono o nim w samych superlatywach. Pamiętam pierwszy mecz w dorosłej drużynie Leo Messiego, kiedy wszedł za mojego ulubionego DECO.. W kolejnych wejściach miał tak wielką ochotę do gry że mogłoby sie wydawać że ktoś go nakręcił jak zabawkę, ale nie pozwalał sobie na zbyt wiele wiedząc z kim gra w drużynie, jakich rewelacyjnych piłkarzy ma obok siebie, miał do nich ogromny szacunek.. Był już wtedy rewelacją a nie napinał sie nie popisywał wiedział kiedy ma piłkę podać ,oddać czy zostawić..Już po kilku meczach było wiadomo że będzie to świetny piłkarz ale nikt zapewne nie mysłał że aż tak wielki.. Dziękuję mu że dał mi tyle radości i choć mam już swoje lata to cieszę się jak dziecko z jego goli.. Nie chcę nawet myśleć że kiedyś zakończy karierę piłkarza.

33

Niesamowity jest Leo, najpierw nie swoją noga podał do Roberto a potem nie swoją noga wbił bramkę, jakby nie było zawsze był przy piłce. Geniusz ;) Nawet nie musi dotykać pilki żeby wbijać bramki.

26

Dziś mecz wygrał Messi....

22

Griezmann bije dziś Suareza o klasę. Takie są fakty niestety.