Następny mecz:  Las Palmas  -  Barcelona     ·  Czwartek, 1 marca 21:00  ·  26. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Imię:

Brak informacji

Data urodzenia:

Brak informacji

Miasto:

Wrocław

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 1300

Liczba komentarzy

106

Ocena komentarzy

+122

Najlepiej oceniane komentarze
  • nikemercurial

    @Viper1981: Już któryś raz czytam narzekanie że nasz zarząd nic nie robi, czekaja na ruch Verrattiego, totalna bezczynność bla bla bla. Dzieci drogie to są tylko artykuły w jakiejś gazecie codziennej! Zaznaczam codziennej! Tzn codziennie muszą wypchać strony jakimiś pierdołami aby było co czytać i nad czym debatować. Jakby napisali że Bartomeu, w związku z brakiem ruchu ze strony PSG ma plan porwania piłkarza też byście uwierzyli? Ja podchodzę do tego ze spokojem, to nie jest kupno kilograma ziemniaków w sklepie. Każdy ruch musi być przemyślany, a tym bardziej robiony w tajemnicy.

  • nikemercurial

    Szczerze... Zamiast Rakiticia wolałbym od początku Denisa. Jest szybki, ma kopyto, na pewno pomoże z szybkim przechodzeniem ze środka do obrony. PS... mam kumpla który nie interesuje się piłką. Chwile temu zapytał mnie w pracy, "Czy to dzisiaj jest ten mecz Barcelona - PSB" haha :)

Ostatnie wystawione oceny

Finał

Finał Puchar Króla Niedziela, 22 maja 21:30 Transmisja: Canal + Sport

Gorące tematy